موج
کدخبر : ۳۸۳۰۶۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-383062

اردکانیان خبر داد؛

وزیر نیرو پیش از ظهر امروز با حضور وزیر نیرو و مدیران ارشد آب و برق این وزارتخانه برای اعلام آمادگی این دو صنعت در روز انتخابات، تشکیل جلسه داد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از وزارت نیرو، رضا اردکانیان ، وزیر نیرو گفت: امروز ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ جلسه ستاد مدیریت اوج بار روزانه برگزار می‌شود و همه مدیران ارشد صنعت آب و برق کشور عضو این ستاد هستند. بر اساس گزارشی که امروز در این ستاد ارائه شد سطح آمادگی برای ارائه خدمت در زمانی که کشور ما برای برگزاری یک انتخابات باشکوه آماده می‌شود مهیا است.

وی تصریح کرد: به طور مثال تعمیرات سالانه نیروگاهی که از اول پاییز تا اواخر بهار هر سال ادامه دارد در حال حاضر میزان واحدهای نیروگاهی که هنوز به مدار نیامده اند و در حال تعمیر و سرویس هستند در مقایسه با پارسال بسیار کم و حتی کمتر از یک سوم پارسال است که نشان می‌دهد از طرف همکاران ما تلاش زیادی در ماه‌ها و هفته‌های اخیر انجام شده است و هرچه گرما افزایش یافته این تلاش‌ها نیز بیشتر شده است.

به گفته این مقام مسئول امیدوارم فردا که روز انتخابات سراسری است با ارائه آب و برق مطمئن برگزار شود و مشکلی نداشته باشیم.

وزیر نیرو همه هموطنان را به مصرف صحیح آب و برق دعوت کرد و ادامه داد: این اخلاق حسنه‌ای است که باید نهادینه شود و در همه ایام سال بتوانیم آرامش و آسایش خاطر پایداری با مصرف صحیح داشته باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها