موج
کدخبر : ۳۷۶۲۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376227

قاسم نوده فراهانی خبر داد؛

رئیس اتاق اصناف تهران با اشاره تمدید تعطیلی بازار بزرگ تهران، گفت: تمدید تعطیلی صنوف گروه‌های شغلی ۲، ۳ و ۴ از شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه آغاز و تا جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از اتاق اصناف تهران، قاسم نوده فراهانی رئیس اتاق اصناف تهران پیرامون تمدید مجدد محدودیت‌ های ضد کرونایی در تهران اظهار داشت: طبق مصوبه ستاد ملی کرونا و ابلاغ استاندار تهران مبنی بر تمدید مجدد یک هفته‌ای محدودیت‌های ضد کرونایی در شهر‌های قرمز و نارنجی، در شهر تهران گروه شغلی ۱ همچنان می‌توانند هفته آینده با رعایت دستورالعمل های بهداشتی فعالیت کنند و گروه‌های شغلی ۲، ۳ و ۴ همچون هفته‌های گذشته تعطیل هستند و به هیچ وجه امکان فعالیت را ندارند.

رئیس اتاق اصناف تهران با اشاره تمدید تعطیلی بازار بزرگ تهران، افزود: تمدید تعطیلی صنوف گروه‌های شغلی ۲، ۳ و ۴ از شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه آغاز و تا جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

فراهانی با بیان اینکه صرفا با تعطیلی اصناف شیوع ویروس کرونا کنترل نخواهد شد، تاکید کرد: اصناف برای جلوگیری از ورشکستی باید فعالیت داشته باشند و آمادگی کامل برای اجرای هرنوع دستورالعمل بهداشتی را دارند، اما بسته بودن واحد‌های صنفی و فعالیت بانک‌ها و سازمان امور مالیاتی و ... با توجه به شرایط اقتصادی سخت اصناف آن هم بدون هیچ حمایتی اصلا کارشناسی و گره گشا نیست و بار‌ها مراتب اعتراض خود را اعلام کرده ایم.

وی در پایان گفت: حتی در سخت‌ترین شرایط نیز سلامتی مردم و هموطنان اولویت اول اصناف است و از تمامی صنوف شهر تهران درخواست دارم تمامی شیوه نامه های بهداشتی را کاملا رعایت فرمایند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    باز هم تعطیلی چوب ندونم کاری یه مشت مدیر نالایق رو ما مردم عادی که هیچ هزینه ایی برای دولت نداریم شغل ایجاد میکنیم مالیات می‌دیم بدون اینکه ذره ایی حمایت بشیم هم سال گذشته و هم امسال یک ماه و دو ماه تعطیل کردند بدون ذره ایی حمایت واقعی مالیت تا قرون آخر پارسال از ما گرفت شرم آور امسال هم که تعطیلی پشت تعطیلی خدا وکیلی انصاف نیست

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها