موج
کدخبر : ۳۷۴۳۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374372

مدیرعامل فولادمبارکه خبر داد:

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان همزمان با تولید تختال با عرض ۲ متر برای نخستین بار در شرکت فولاد مبارکه پیامی صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان همزمان با تولید تختال با عرض ۲ متر برای نخستین بار در شرکت فولاد مبارکه پیامی صادر کرد که به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم در این لحظه تاریخی مفتخرم اعلام کنم که مهندسان و کارکنان شرکت فولاد مبارکه، این سربازان کشور در خط مقدم جبهه اقتصادی و صنعت موفق به ثبت دست آوردی بزرگ و بسیار مهم شده‌اند.

کارشناسان و کارکنان واحد‌های ریخته گری در شرکت فولاد مبارکه اقدام به آماده سازی قالب ماشین ۵ ریخته گری برای تولید تختال با ضخامت ۲۵۰ و عرض ۲۰۲۵ میلیمتر(۲متر) کرده اند، اقدامی مهم جهت برطرف کردن نیاز صنایع استراتژیک و بزرگ داخلی و خارجی آنسوی مرزها و ایجاد بستر عظیم صادراتی برای شکستن انحصار در بازارهای بین المللی. 

فولاد مبارکه قدم نخست برای تحقق شعار سال را بسیار محکم و سرنوشت ساز برداشت، من از طرف گروه فولادمبارکه این دست‌آورد مهم و تاریخی را به مقام معظم رهبری، صنعتگران و تولید کنندگان داخلی و عموم مردم عزیز و شریف ایران تبریک می‌گویم. 

امید که در ادامه نیز، سال جدید در تمامی عرصه‌ها برای مردم، کشور و انقلاب سالی پرخیر و برکت باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها