موج
کدخبر : ۳۶۴۳۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364354

رزم حسینی در جمع خبرنگاران:

وزیر صنعت گفت: خوشبختانه ما حدود ۲۳ درصد رشد در بخش خودرو در شش ماهه دوم سال داشته ایم و تا پایان اردیبهشت ۵۰ درصد افزایش تولید خواهیم داشت.

به گزارش خبرگزاری موج، علیرضا رزم حسینی وزیر صمت در حاشیه جلسه کمیسیون صنایع اظهار کرد: موضوع خودرو مورد توجه همه مردم بوده و یک کالای مورد نیاز جامعه است.

وی افزود: برنامه‌ای که ما چندین ماه است در وزارت صنایع آغاز کرده ایم، مبتنی بر افزایش تولید است و علی رغم آنکه صنایع کشور در بخش‌های مرتبط با خودرو دچار مشکل هستند، اما این اتفاق به خوبی صورت می‌گیرد.

رزم حسینی بیان کرد: بسته‌های مالی خوبی برای خودرو سازان با کمک بانک مرکزی توافق شده و در حال عملیاتی شدن است.

وزیر صنعت گفت: نمایندگان حق دارند که طبق قانون از وزرا سوال بپرسند، بنده نیز توضیحاتی ارائه دادم و خوشبختانه روند کاهشی قیمت‌های داخلی ادامه دارد.

وی افزود: سیاست وزارت صمت همواره مبتنی بر رقابتی کردن بازار خودرو و حذف دلالان و واسطه‌هاست که کم کم این امر مثبت در حال اتفاق افتادن است.

رزم حسینی گفت: خوشبختانه ما حدود ۲۳ درصد رشد در بخش خودرو در شش ماهه دوم سال داشته ایم و تا پایان اردیبهشت ۵۰ درصد افزایش تولید خواهیم داشت.

رزم حسینی با اشاره به تحقیق و تفحص از فولاد مبارکه اظهار کرد: تحقیق و تفحص حق نمایندگان است و همه وزارت خانه‌ها و دستگاه‌ها این کار را انجام داده اند؛ ان‌شاءالله بررسی و گزارش در صحن ارائه خواهد شد.

وی گفت: صادرات فولاد به خوبی انجام شده است و‌ رشد خوبی در تولید داشته ایم، روند رشد صادرات از دو ماه پیش آغاز شده و فکر می‌کنم روند رشد در یک ماه باقی مانده سال ادامه داشته باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها