موج
کدخبر : ۳۶۱۷۶۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361762

اردکانیان:

وزیر نیرو گفت: هدف اصلی دو کشور رساندن سطح مبادلات اقتصادی به میزان ۲۰ میلیارد دلار و ایجاد صندوق مشترک و رفع موانع استاندارد، حمل‌ونقل و غیره است.

به گزارش خبرگزاری موج، رضا اردکانیان وزیر نیرو در نشست کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و عراق گفت: سه ماه پیش با تصویب ایران کمیسیون همکاری ایران و عراق به وزارت نیرو محول شد، برنامه ما این بود که بعد از شش سال اولین کمیسیون میان دو کشور برگزار شود.

او بیان کرد: هدف اصلی ایجاد تسهیلات برای بخش‌های خصوصی دو کشور است البته زمینه‌هایی برای توسعه سازمان‌های دولتی هم وجود دارد که امیدواریم در خلال گزارشات امروز و فردا مطرح شود و به توافق و تصمیمات مهمی برسیم.

اردکانیان گفت: به طور خلاصه ما مسئولان باید کاری را انجام دهیم که  به پروژه‌های دو کشور در زمینه‌های انرژی و فعالیت در عرصه‌های عمرانی و بهداشتی سرعت داده شود.

این مقام مسئول در پایان تصریح کرد: هدف اصلی دو کشور رساندن سطح مبادلات اقتصادی به میزان ۲۰ میلیارد دلار و ایجاد صندوق مشترک و رفع موانع استاندارد، حمل‌ونقل و غیره است، این اجلاس فرصت خوبی است و امیدوارم در پایان این دو روز گزارش دلگرم کننده‌ای را برای مردم دو کشور عرضه کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها