موج
کدخبر : ۳۶۱۰۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361022

فاطمه کاهی

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: هم‌ اکنون ۲ هزار و ۸۰۰ جایگاه عرضه نفت‌گاز در کشور فعال است که همه این جایگاه‌ها شبانه‌روزی فعال هستند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل وزارت نفت، فاطمه کاهی سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‎های نفتی گفت: کل جایگاه ‌های سوخت کشور موظف هستند شبانه‌روزی به هموطنان سوخت عرضه کنند و موارد احتمالی توقف عرضه سوخت در جایگاه‌های عرضه نفت‌گاز احتمالاً موقت و موردی و مربوط به پایان سوخت و سوخت‌گیری دوباره مخازن جایگاه بوده است که در این موارد هموطنان می‌توانند به نزدیک‌ترین جایگاه مراجعه کنند.

وی افزود: سهمیه سوخت موردنیاز ماهانه رانندگان خودروهای سنگین بر اساس عملکرد و پیمایش و بر مبنای اطلاعات دریافتی از سازمان راهداری ماهانه در کارت سوخت این دسته از خودروها شارژ می‌شود.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تأکید کرد: با توجه به اینکه به‌منظور جلوگیری از قاچاق سوخت ، کارت آزاد عرضه نفت‌گاز به‌صورت محدود و تنها برای شرایط اضطراری در اختیار جایگاه‌های عرضه نفت گاز قرار گرفته، لازم است هموطنان عزیز به‌ویژه رانندگان وسایل نقلیه سنگین در نگهداری از کارت سوخت شخصی خود دقت لازم را داشته باشند.

کاه‌ی گفت: هم‌اکنون ۲ هزار و ۸۰۰ جایگاه عرضه نفت‌گاز در کشور فعال است که همه این جایگاه‌ها شبانه‌روزی فعال هستند و به هموطنان به‌ویژه رانندگان وسایل نقلیه سنگین سوخت عرضه می‌کنند، اما در صورت بروز هرگونه مشکل و موارد تخلف احتمالی می‌توانند طی تماس با سامانه تلفنی ۰۹۶۲۷ این شرکت، شکایت خود را طرح، ثبت و پیگیری کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها