موج
کدخبر : ۳۶۰۷۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360792

اردکانیان:

وزیر نیرو گفت: امروز رونمایی از پروژه سازوکاری در سند زیست بوم نوآوری نیرو انجام شد که به عنوان رویکرد جدید در صنعت آب و برق به دنبال هم سویی و هم افزایی تمامی طرح‌های نوآورانه و خلاق در این صنعت و رسیدن به یک نتیجه کاربردی و مشترک است.

به گزارش خبرگزاری موج، رضا اردکانیان وزیر نیرو در هفته سی و پنجم افتتاح طرح‌های ساخت و سازی استان‌های مرکزی و فارس گفت: در این هفته با اختصاص آبرسانی پایدار به ۱۳۷ روستا در استان مرکزی و فارس به بیش از ۸ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر آب شرب رسید که امیدواریم تا نیمه ۱۴۰۰ این عدد به ۱۰ میلیون نفر در مجموع برسد.

او ادامه داد: این کاروان پویش تا پایان سال طبق برنامه ادامه می‌دهد تا به امروز ۱۹۵ پروژه بزرگ از ۲۵۰ پروژه به بهره برداری رسیده و امیدواریم تا پایان سال ۵۵ پروژه به بهره برداری برسد که از این تعداد ۵۰ پروژه سازوکاری است.

وزیر نیرو افزود: امروز رونمایی از پروژه سازوکاری در سند زیست بوم نوآوری نیرو هم انجام شد که به عنوان رویکرد جدید در صنعت آب و برق به دنبال هم سویی و هم افزایی تمامی طرح‌های نوآورانه و خلاق در این صنعت و رسیدن به یک نتیجه کاربردی و مشترک است.

اردکانیان گفت: از ابتدای دی ماه سال گذشته تا اول مرداد ۱۸۰ روز کاری سرفصل تعریف شده است که در این روز‌ها امیدواریم بتوانیم برای تولید انتقال و توزیع در صنعت آب و برق به خصوص در طرح‌های سازوکار و ساخت و ساز که موجب تحول در هزینه و افزایش بهره وری برای مردم است موفق عمل کنیم.

او بیان کرد: خدمت آب و برق یک خدمت مستمر است و نباید وقفه در آن ایجاد شود که امیدواریم با توجه به جنگ تحریم‌ها بتوانیم تمامی طرح‌های توسعه عمرانی کشور را به سرعت بهتری به اتمام برسانیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها