موج
کدخبر : ۳۵۸۱۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358135

اسلامی:

وزیر راه و شهرسازی گفت: اگرچه مصوبه اعطای ۳۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به شرکت های آسیب دیده از کرونا محقق شده اما هنوز بخشی از شرکت ‌ها این تسهیلات را دریافت نکرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی بعدازظهر امروز ۲۶ آذر در مراسم گرامیداشت روز حمل و نقل در محل استودیوی مرکز مدیریت راه‌های کشور با تبریک این روز به جامعه حمل و نقل خصوصاً راننده‌های ناوگان عمومی جاده‌ای اظهار داشت: ۲۶ آذرماه یادآور حماسه بزرگ و تاریخی است که کامیون‌داران با لبیک به ندای امام خمینی (ره) حماسه آفریدند و با حضور در بنادر کشور و تخلیه بار کشتی‌ها، نسبت به تحقق فرمایشات ایشان و جابه جایی کالا اقدام کردند.

اسلامی با بیان اینکه رانندگان ناوگان عمومی برون‌شهری در سال‌های پس از انقلاب در همه اوضاع جاری کشور مثل خون در رگ‌های بدن در شریانات کشور نقش‌آفرین بودند، گفت: در شرایط شیوع کرونا نیز راننده‌ها از جان مایه گذاشتند و اجازه ندادند جابه جایی کالا و مسافر دچار وقفه شود.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه از اسفند ۹۸ که با شیوع کرونا در کشور مواجه بودیم، تا امروز که ۲۶ آذرماه ۹۹ است، شاهد رشد ۹.۷ درصدی در جابه جایی بار در بخش ناوگان جاده‌ای کشور بوده‌ایم، گفت: با تدابیر ستاد ملی مقابله با کرونا و رئیس‌جمهور توانستیم به اندازه‌ای که امکان‌پذیر بود، از شرکت‌ها در بخش مسافری حمایت کنیم و تسهیلات بدهیم.

وی به مصوبه تخصیص ۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومانی تسهیلات به بخش جاده‌ای اشاره و اظهار کرد: اگرچه این مصوبه، محقق شده اما هنوز بخشی از شرکت‌ها این تسهیلات را دریافت نکرده‌اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها