موج
کدخبر : ۳۵۰۶۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-350623

انعقاد تفاهم‌ نامه‌ای همکاری شرکت حمل و نقل جاده‌ای فجر و شرکت نفت پاسارگاد در عرصه لجستیک صنعت نفت کشور کلید خورد.

به گزارش خبرگزاری موج، براساس تفاهم نامه همکاری شرکت حمل و نقل جاده‌ای فجر و شرکت نفت عرصه لجستیک صنعت نفت تقویت خواهد شد. تجریشی سرپرست و عضو هیات مدیره شرکت فجر جهاد در آئین انعقاد این تفاهم‌نامه گفت: این قرارداد در راستای افزایش، هم‌افزایی و بالا بردن ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل مشترک بین شرکت‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و حفظ و افزایش درآمدهای درون‌بنگاهی منعقد می‌شود.

رضا امیدوار تجریشی ادامه داد:  انعقاد این تفاهم نامه در جهت لجستیک مشتقات نفتی و پتروشیمی گام بر خواهیم داشت. چرا که ظرفیت‌‌های موجود در این شرکت می‌تواند زمینه همکاری‌های آتی میان دو صنعت راهبردی و استراتژیک حمل و نقل و نفت را فراهم آورد. براساس مأموریت‌های تازه‌ استفاده از این ظرفیت‌ها در دستور کار قرار دارد.

وی تاکید کرد: بحث حمل و نقل در توسعه یافتگی کشورهای اروپایی و امریکایی نقش مهمی ایفا کرده است و اگر دولت و بخش خصوصی در کشور ما در این حوزه سرمایه گذاری کنند، قابلیت تبدیل شدن به هاب منطقه را داریم. موقعیت خاص ترانزیتی کشور و توان ناوگان موجود به لحاظ اسمی و عملیاتی این امکان را برای ایران به شکلی جدی‌تر فراهم می‌آورد.

در ادامه نشست رهادی اکبرپور نیز گفت: شرکت تا پایان امسال ۵۰ دستگاه و تا پایان سال آینده ۱۵۰ دستگاه به ناوگان خود اضافه می کند. با انعقاد این  تفاهم نامه، در بحث انتقال فرآورده های قیری و انتقال به بنادر جنوب کشور به منظور صادرات، همکاری خواهیم کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها