موج
کدخبر : ۳۴۷۵۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347541

محمدرضا الهیار ؛

معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: موج شکن ها در سواحل سیستان و بلوچستان بر اساس تصمیم دولت، جهت بهره گیری کاربری شیلاتی و صیادی و افزایش اشتغال ساکنان بومی، توسعه منطقه و انتفاع مردمی به سازمان شیلات واگذار شد.

به گزارش خبرگزاری موج، محمدرضا الهیار در بازدید از بندر چابهار و پروژه های عمرانی در دست اجرا، تصریح کرد: به رغم شیوع ویروس کرونا و وزش بادهای موسمی، برخی از پروژه های بندر چابهار از جمله احداث برج کنترل ترافیک دریایی، خدمات نگهداری و تعمیر ماشین آلات خشکی، خدمات نگهداری و تعمیر تجهیزات دریایی  و پوشش رادیویی سواحل مکران، از برنامه زمان بندی جلوتر هستند.

وی درباره موج شکن ها ی چندمنظوره مردمی جد، بیردف و گوردیم در سواحل سیستان و بلوچستان، افزود: این موج شکن ها در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی وباهدف ایجاد اشتغال، توزیع یکنواخت جمعیت و پدافند غیرعامل در نوار ساحلی، توسط سازمان بنادر و دریانوردی ایجاد شده است.

معاون مهندسی سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به اهمیت این موج شکن ها، تصریح کرد: موج شکن ها بر اساس تصمیم دولت، جهت بهره گیری کاربری شیلاتی و صیادی و افزایش اشتغال ساکنان بومی، توسعه منطقه و انتفاع مردمی به سازمان شیلات واگذار شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها