موج
کدخبر : ۳۴۰۲۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340259

اردکانیان:

وزیر نیرو گفت: امسال بیش از ۱۰ درصد نسبت به سال گذشته انرژی عرضه شد که این میزان برای کشاورزی ۴.۵ درصد بود.

به گزارش خبرگزاری موج، رضا اردکانیان وزیر نیرو در حاشیه مراسم افتتاح ۱۵ پروژه توزیع شرکت برق منطقه‌ای تهران، در قالب چهاردهمین هفته پویش هرهفته الف_ب_ ایران در خصوص آخرین جزئیات سد فینسک تجن گفت: این پروژه هم مانند دیگر پروژه ها نیازمند بررسی‌های لازم است.

او ادامه داد: آنچه که قابل نقل است، اطمینان دادن به کشاورزان است، ولی الزاما هر تصمیمی گرفته می‌شود، نیازمند همیاری مسئولان است.

اردکانیان افزود: در حال حاضر وزارت نیرو ظرفیت مالی خود را افزایش می دهد، ولی در گذشته این گونه نبوده است و امروز هم برای اجرای پروژه‌ها نیازمند انجام ظرفیت مالی از منابع داخلی هستیم.

وزیر نیرو ادامه داد: متاسفانه آهنگ اجرای برخی از طرح‌ها کند است، ولی امیدوار هستیم با فعالیت ساز و کار‌ها، پروژه ها را تکمیل و به پایان برسانیم.

اردکانیان بیان کرد: تا امروز  یک هزار و ۱۰۰ مرکز غیرقانونی تولید ارز دیجیتال در کشور شناسایی و تعطیل شده‌اند، ولی به کسانی که در شناسایی این مراکز کمک کنند و گزارشی از وجود مراکز غیرقانونی تولید ارز دیجیتال بدهند، ۱۰ میلیون تومان پاداش داده می‌شود.

اردکانیان بیان کرد: در سال‌هایی که کشور با تحریم‌های پیچیده و هوشمند اقتصادی رو به روست و این تحریم‌ ها اثر قابل ملاحظه‌ای بر درآمد‌های نفتی گذاشته است، مجموع درآمد‌های دولت در هفت سال گذشته حدود ۸۰ درصد در مقایسه با دولت پیشین کاهش داشته است. در وزارت نیرو، امسال که سال جهش تولید است نهایت تلاش خود را کردیم که از تمام لحظه‌های این سال برای برقراری شیوه و روش جدید مدیریتی و استفاده از منابع استفاده کنیم و این پویش هدفی جز این ندارد.

او گفت: اصلی‌ ترین کار ما خدمت رسانی به مردم است و برای اصلی‌ترین منابعی که در اختیار داریم که مهمترین آن منابع انسانی است سعی کرده ایم در انتخاب‌ها سیستم شایسته گزینی را جدی ‌تر مورد توجه قرار دهیم.

وزیر نیرو با اشاره به حفظ رشد اوج بار در دو سال گذشته به میزان یک درصد اظهار کرد: از امروز یا اواسط هفته آینده سعی می‌شود برای تابستان ۱۴۰۰ هم به این منظور برنامه‌ریزی شود. حفظ این میزان رشد در این سه سال متوالی قطعا صنعت برق و مدیریت عالی کشور را به این نتیجه خواهد رساند که می‌توانیم رشد بار بیش از حدود یک درصد نداشته باشیم و در عین حال عرضه انرژی ما همان گونه که امسال رخ داد، بیشتر باشد.

اردکانیان گفت: امسال بیش از ۱۰ درصد نسبت به سال گذشته انرژی عرضه شد که این میزان برای کشاورزی ۴.۵ درصد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها