موج
کدخبر : ۳۳۸۹۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338911

محمد اسلامی:

وزیر راه و شهرسازی از آغاز ثبت‌نام تسهیلات کمک‌ودیعه مسکن به مستاجران از روز شنبه 4 مرداد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که طرح ملی مسکن با اراده ملی مردم و استقبالی که مردم از آن انجام داده اند در سراسر کشور در حال اجراست، گفت: اولین سری از واحدهای ساخته‌شده طرح اقدام ملی از اواخر مردادماه به مردم تحویل  می‌شود و به‌تدریج تا اجرای این برنامه که دو ساله است، مردم منازل خود را تحویل خواهند‌ گرفت.

وی یادآور شد: ثبت‌نام از متقاضیان  طرح مذکور به دو شکل پیامکی و سامانه‌‌ای انجام گرفت که یک میلیون و 600 هزار نفر از طریق پیامک در این طرح ثبت‌نام کردند. با توجه به اینکه ثبت‌نام‌کنندگان پیامکی به دلیل شرایط کرونا باید مدارک خود را از طریق سامانه تکمیل می‌کردند، تاکنون، افزون بر 936 هزار نفر به سامانه ورود کرده‌اند و حدود 340 هزار نفر، متقاضیان پالایش‌‌شده از اواخر ماه آینده به‌تدریج به پروژه‌ها وارد خواهند شد.

وی همچنین از آغاز ثبت‌نام تسهیلات کمک‌ودیعه مسکن از روز شنبه (فردا 4 مرداد) به مستاجران خبر داد و گفت: این تسهیلات با اولویت خانواده‌های پنج نفره، زوج‌های تازه ازدواج کرده و مستاجران تحت پوشش نهادهای حمایتی در کنار تسهیلات مصوب شورای پول و اعتبار با کارمزد 13 درصد پرداخت می‌شود.

بیشتر بخوانید:

جزئیات وام ودیعه مسکن برای مستاجران اعلام شد

سامانه ثبت نام وام ودیعه مستاجران اعلام شد+ شرایط و مدارک ثبت نام

وزیر راه و شهرسازی گفت: اگر بخشی از منابع 20 هزار میلیارد تومانی طرح پس از این اولویت‌ها باقی بماند، سایر مستاجران نیز می‌توانند از آن استفاده کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    تمامی مسئولین یاد گرفتن فقط و فقط به مردم دروغ بگن و امیدواری های پوچ و توخالی تحویل مردم بیچاره و درمانده ی این سرزمین بدن... با این شرایطی که برای وام ودیعه مسکن ذکر کردن بسیاری از افرادی که واقعا مستحق دریافت همین کمک های تحقیر آمیز هم هستن از رده خارج میشن و بازم همین تسهیلات با شرایط بسیار مناسب تر در اختیار نورچشمی ها و ژن های خوک قرار می گیره... داریم زیر فشار له میشیم و حق حرف زدنم نداریم... چشممون کور که به این اصلاحاتی ها رای دادیم

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها