موج
کدخبر : ۳۳۰۷۲۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330726

محمد اسلامی خبر داد؛

وزیر راه و شهرسازی گفت: در حال حاضر هدف ما تحقق افزودن 2000 دستگاه ناوگان حمل و نقل است که با بهره برداری این تعداد ناوگان در دوران کرونا دستیابی به هدفگذاری را مورد تایید قرار می دهد و همه باید در این زمینه متعهد باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، وزیر مسکن و شهرسازی در مراسم بهره برداری از 88 دستگاه ناوگان حمل و نقل ریلی، گفت: موانع اجرای پروژه ها برداشته شده و هماهنگی برای اجرای ماده 18 بودجه و تعیین عاملیت بانک ها گامی در جهت حمایت از تولید داخلی است و امروز تولیدکننده ها نباید نگران باشد، زیرا سیاست ما بسترسازی برای اتصال آنها به بازار جهانی برای صادرات هستیم.

محمد اسلامی با بیان اینکه تعمیق خودباوری و تحرک برای ایجاد ارزش افزوده در کشور اهمیت ویژه ای دارد، افزود: منابع انسانی یکی از ظرفیت های مهم کشور است همین باعث افزایش اضافه شدن 778 دستگاه ناوگان حمل و نقل ریلی در سال 98 بود.

او با تاکید بر اینکه در سال جهش تولید نباید کارها در بوروکراسی طولانی شود، تصریح کرد: راه آهن باید در ساختاری اداری خود روند تصمیم گیری را تسهیل کند.

او با اشاره به اینکه سازمان برنامه و بودجه پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی برای سال جهش تولید را تایید کرده است، گفت: در حال حاضر هدف ما تحقق افزودن 2000 دستگاه ناوگان حمل و نقل است که با بهره برداری این تعداد ناوگان در دوران کرونا دستیابی به هدفگذاری را مورد تایید قرار می دهد و همه باید در این زمینه متعهد باشند.

او با اشاره به اینکه باید سرعت جابجایی بار کنار در ایمنی ارتقا یابد، تصریح کرد: سال گذشته جابجایی بار 50 میلیون تن بود و امیدواریم امسال رشد کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها