موج
کدخبر : ۳۲۲۹۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322935

اولین بسته حمایت کرونایی برای ۳ میلیون نفر اقشار آسیب دیده امشب ساعت 24 به حساب سرپرستان واریز شود.

به گزارش خبرگزاری موج، با اعلام سازمان برنامه و بودجه قرار است اولین بسته حمایت کرونایی برای ۳ میلیون نفر اقشار آسیب دیده ساعت 24 امشب سه شنبه ۲۷ اسفند 98 به حساب سرپرستان واریز شود.

گفته می شود مبلغ این واریزی با توجه به ابعاد خانوار از ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان است که به خانوارهای یک نفره 200 هزارتومان، دونفره 300 هزارتومان، 3نفره 400 هزارتومان، 4 نفره 500 هزارتومان و 5نفره و بیشتر 600 هزارتومان است.

همچنین قرار است به ۴ میلیون نفر بین یک و نیم تا ۲ میلیون تومان وام قرض الحسنه با اقساط ۳۰ ماهه و پرداخت ماهیانه ۸۰ هزار تومان پرداخت می‌شود.

این وام بدون ضامن است و اقساط آن از کارت یارانه پرداخت می‌شود.

این وام ۱۲ درصد سود دارد که ۸ درصد آن را برنامه و بودجه پرداخت می‌کند. روز‌های پایانی اسفند ماه زمان پرداخت بسته حمایتی از افراد آسیب دیده از کرونا است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    سلام. بنده کارگر رستوران هستم و در این اوضاع حدودا 25 روزه بیکارم. تمام قسط و اجاره خونه و غیره همه عقب افتاده ولی بسته حمایتی برام واریز نشده. اگه به من و امثال من تعلق نگیره که دیگه چیزی برامون باقی نمیمونه.. خواهشن پیگیری کنید مسؤلین محترم

  • پاسخ

    سلام من یه کارگرم که ازبرج اا نودهشت شرکت اخراجم کرده بیمه قطع شده وهنوز هم هیچ بسته حمایتی دریافت نکردم کرایه خونم مونده دوتا بچه کوچیکم دارم

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها