موج
کدخبر : ۳۱۶۵۶۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316562

معاون آزادراهها شرکت توسعه زیرساخت وزارت راه و شهرسازی با اشاره به اینکه برخی افرادی که سال ها در سطح مدیریت ارشد بوده اند باید در مقابل مسائل پاسخگو باشند، گفت: چرا باید این قدر درآمد نفتی را در اقتصاد کشور بزرگ کنیم و این موضوع آسیب زا است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، معاون آزادراه ها شرکت توسعه زیرساخت وزارت راه و شهرسازی با اشاره به اینکه افرادی که سال ها در سطح مدیریت ارشد بوده اند باید در مقابل مسائل پاسخگو باشند، گفت: چرا باید این قدر درآمد نفتی را در اقتصاد کشور بزرگ کنیم و این موضوع آسیب زا است. 

جلال بهرامی با بیان اینکه اگر آرامش و آسایش را از انسان بگیریم با زندگی حیوان تفاوتی ندارد، افزود: امروز در کشور روزانه صدها قانون در مجلس تعریف می شود و ساختارسازی می کنند و این موضوع اخلاق را تحت تاثیر قرار می دهد، زیرا وارد جزئیات بیشتر می شود. به عبارت دیگر مجلس نباید وارد جزئیات چگونگی اجرای کارها شود و این مسئله ناشی از این است که 85 درصد مجلس دولتی ها هستند به جای اینکه کارآفرین ها در این جایگاه قرار داشته باشند.

او با تاکید بر اینکه سازمان یک موجود زنده است، تصریح کرد: خارج از ساختار علمی روح انسان بر یک سازمان حاکم است و علم مدیریت جسم آن است. به عبارت دیگر طبق تحقیقات پژوهشگران اروپایی اگر نیروی انسانی در یک سازمان کار خوبی انجام داد اثر پاداش آن 4 ماه در فرد تاثیر گذاشته و اگر احترام در کنار آن ارائه شده اثری ماندگار داشته است، بنابراین رعایت اخلاق اهمیت ویژه ای دارد و اگر در اقتصاد به این مقوله توجه نکنیم خودمان ضرر می کنیم.  

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها