موج
کدخبر : ۳۱۰۰۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-310050

محمد اسلامی؛

وزیر راه و شهرسازی گفت: طرح اقدام ملی مسکن در مناطقی انجام خواهد شد که زیرساخت های شهری در آنجا وجود داشته باشد یا زیرساخت ها ایجاد شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، وزیر راه و شهرسازی در مراسم امضای تفاهمنامه همکاری در حوزه مسکن با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه امیدواریم در مدت سه سال ساخت 200 هزار واحد مسکن کارگری و بازنشستگی را محقق کنیم، گفت: این تفاهمنامه با داشتن رویکردی مشترک برای فعال سازی همه دستگاه در تامین مالی برای پوشش گروه بیشتری است.

محمد اسلامی با بیان اینکه در پایان آذر ماه 240 هزار نفر در طرح اقدام ملی ثبت نام کرده اند، افزود: در این طرح دهک های 4 تا 7 قرار دارند و در یک زمانبندی تامین مسکن انجام خواهد شد.

او با تاکید بر اینکه طرح اقدام ملی مسکن در مناطقی انجام خواهد شد که زیرساخت های شهری در آنجا وجود داشته باشد یا زیرساخت ها ایجاد شود، اظهار کرد: در حال حاضر بانک توسعه تعاون، صندوق بازنشستگی و سهمیه بانک مرکزی برای تامین مسکن در این پروژه ها اجرا خواهد شد و همین موضوع رونق لازم را اسجاد می کند، از طرف دیگر از سوی سازمان نظام مهندسی نظارت لازم برای روی استاندارسازی ساخت و ساز انجام می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها