موج
کدخبر : ۲۷۷۲۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-277204

اسلامی:

وزیر راه و شهرسازی گفت: باید از طریق مکانیزم بازار سرمایه کارآمدی ایران‌ایر به حداکثر برسد و دولت بتواند از این طریق تکلیف قانونی خود را در زمینه‌ی خصوصی‌سازی این شرکت به سرانجام برساند.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت هواپیمایی ایران‌ ایر گفت: باید ارزش سهام ایران‌ایر افزایش یابد نه این‌ که همانند بسیاری از مجموعه‌های ارزشمند جمهوری اسلامی ایران فاقد ارزش شده و پس از آن با قیمتی نازل خریداری شود،

وی افزود: باید از طریق مکانیزم بازار سرمایه کارآمدی ایران‌ایر به حداکثر برسد و دولت بتواند از این طریق تکلیف قانونی خود را در زمینه‌ی خصوصی‌سازی این شرکت به سرانجام برساند.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به این‌که ایران‌ایر یکی از ظرفیت‌های ارزشمند کشور است و تمامی ایرانیان شرکت کامل پرچم خود را دوست داشته و به آن افتخار می‌کنند، گفت: امیدوار هستیم این شرکت هواپیمایی همواره در اوج باشد و با عزت و کارآمدی فعالیت کند.

وی با تاکید بر این‌که حمایت و همدلی همه‌جانبه یکی از الزامات موفقیت ایران‌ایر است، خاطر نشان کرد: چنانچه از تعهد خدمتی غافل شویم و به نیروی انسانی خود بی‌توجه باشیم به طور حتم شکوفایی رخ نخواهد داد، بنابراین باید با توجه به منابع انسانی، نرم‌افزار و سخت‌افزار بتوانیم به بهترین شکل ممکن عمل کنیم.

اسلامی با بیان این‌که تغییرات مدیریتی به طور طبیعی وجود دارد و مهم این است که این تغییرات رو به جلو باشد، گفت: کشور ما با دشمن‌ستیزی بی‌حد و مرز استکبار جهانی روبه‌روست و دشمن همواره سعی کرده وضعیت ما را سخت و پیچیده‌تر کند و در عین حال مردم را مأیوس کند، اما طی ۴۰ سال گذشته جمهوری اسلامی ایران نشان داده با استفاده از ظرفیت خود می‌تواند ادامه‌ی حیات دهد و همواره کشورهای خارجی به این پتانسیل ایران اذعان داشته‌اند.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به این‌که ظرفیت‌های صنعت هواپیمایی کشور بالاست، ادامه داد: امیدوار هستیم در دوران جدید مدیریتی در شرکت هواپیمایی ایران‌ایر بتوانیم نقش متفاوتی ایفا کنیم و هما در مسیر شکوفایی قرار گیرد.

وی مهم‌ترین آفت یک مجموعه را شکل‌گیری جزایر و گروه‌بندی‌ها دانست و خاطر نشان کرد: باید بدانیم که در شرایط جنگ اقتصادی قرار داریم و آمریکایی‌ها بارها از این عبارت استفاده کردند، بنابراین کشور در شرایط ویژه‌ای به سر می‌برد و دشمن تمام تلاش خود را به کار گرفته و منافع ملی ایران را هدف قرار داده است.

صبح امروز مراسم تکریم و معارفه فرزانه شرف‌بافی مدیرعامل اسبق شرکت هواپیمایی ایران‌ایر و معارفه تورج دهقانی زنگنه مدیرعامل جدید این شرکت هواپیمایی با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و نیز جمعی از مقامات صنعت هواپیمایی کشور در محل این شرکت هواپیمایی آغاز شد.

یکشنبه شب بود که در جلسه هیأت دولت کاپیتان تورج دهقانی زنگنه به سمت مدیرعاملی هما منصوب شد تا جایگزین فرزانه شرف‌بافی مدیرعامل پیشین این شرکت هواپیمایی شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها