فیلم از ضرب و شتم کارمند نمایندگی سایپا با خریدار پراید در شبکه های اجتماعی منتشر شده که با شی ای به سر مشتری ضربه می زند و با الفاظ رکیکی مشتری خود را مورد آزار قرار می دهد، اما این موضوع به اینجا ختم نمی شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، فیلمی به تازگی از ضرب و شتم یکی از خریداران پراید در نمایندگی سایپا منتشر شده است که مردم را نسبت به عملکرد این خودروسازی منزجر کرده است. در این فیلم که کارمند نمایندگی سایپا با شی ای به سر مشتری ضربه می زند با الفاظ رکیکی مشتری خود را مورد آزار قرار می دهد و اما این موضوع به اینجا ختم نمی شود و در ادامه با تماس تلفنی با مشتری اعلام می کند انتشار فیلم نه تنها هیچ تاثیری بر فعالیت آن ها نخواهد داشت، بلکه با اعلام کذب تعلیق نمایندگی خاطی شو تبلیغاتی راه می اندازیم و در نهایت خودروی شما(مشتری مذکور) را تحویل نمی دهیم.

مشتری خودروسازی سایپا که خانمی است در نتیجه ضرب و شتم دچار کبودی از ناحیه صورت شده است در فیلم مدعی می شود که نماینده سایپا حتی در حین سوار شدن به خودروی شخصی با او برخورد فیزیکی داشته است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، به نظر می رسد حمایت بیش از حد دولت از خودروسازان و ضعف عملکرد وزارت صنعت برای تعیین تکلیف بازار خودرو و آشفتگی قیمت گذای باعث شده هر روز حاشیه جدیدی از اتفاقات بازار خودرو بشنویم.

فیلم ضرب و شتم در فایل زیر قابل مشاهده است: