موج
کدخبر : ۲۳۸۱۰۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-238101

در گفت و گو با موج مطرح شد؛

مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی از احتمال باز شدن سامانه ثبت شماره شبای بانکی مشمولان سهام عدالت خبرداد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج؛ از ساعت 24 روز گذشته بخش مربوط به دریافت شماره شبای مشمولان در سامانه سهام عدالت از دسترس خارج شد. بسیاری از افرادی که هنوز نتوانسته اند شماره شبای خود را ثبت کنند، پیگیر تمدید مهلت ثبت نام مجدد از خبرگزاری موج شدند. در همین زمینه خبرنگار ما در گفت و گو با سید جعفر سبحانی، مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی، پیگیر مطالبه مردم شد. 

سبحانی در این رابطه گفت: بعد از نشست شورای عالی اصل ۴۴ به درخواست این شورا سامانه سهام عدالت از ۲۴ تیرماه تا ۱۵ مردادماه برای مدتی محدود فراهم شده بود تا مشمولانی که اقدام به ثبت شماره شبای بانکی خود در سامانه نکرده‌اند؛ شبای خود را ثبت کنند که شب گذشته زمان ثبت دوباره شماره شبای بانکی مشمولان در سامانه سهام عدالت برای دریافت سود از به اتمام رسید و سامانه بسته شد.

وی همچنین درباره این موضوع که آیا فرصتی دیگر برای افرادی که موفق به این کار نشده اند باز هم فراهم می شود، یا خیر اظهار کرد: بیش از ۱۵ ماه از طریق رسانه های مختلف به مرم اطلاع رسانی شد و مشمولان برای باز شدن مجدد سامانه باید منتظر نشست بعدی شورای عالی اصل ۴۴ باشند.

سبحانی افزود: شورای عالی اصل ۴۴ به طور حتم جلسه ای را برگزار خواهد کرد و در این جلسه پاسخ نهایی برای تمدید یا عدم فرصت مجدد به مشمولان از طریق رسانه ها اطلاع رسانی خواهد شد و احتمال تمدید زمان وجود دارد.

مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی در پایان از مردم در خواست کرد: فعلا پیگیر این موضوع نباشند و تا زمانی که جلسه شورای عالی برگزار شد، به طور حتم اطلاع رسانی به عموم مردم انجام خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

ثبت شماره شبا در سامانه سهام عدالت تا 15 مرداد ادامه دارد

مشمولان سهام عدالت برای ثبت شماره شبای یک روز دیگر فرصت دارند

نحوه پرداخت سود سهام عدالت/ افراد جامانده در سهام عدالت تا چه زمانی فرصت ثبت نام دارند؟

توقف مراجعه وراث متوفیان مشمولان سهام عدالت تا اطلاع ثانوی

دریافت شماره شبا تمامی بانک های کشور/ یک کلیک تا دریافت شماره شبا

شبا راه ساده انتقال پول/محاسبه و دریافت شماره شبا فقط با یک کلیک

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها