English

جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا :

امروز اقتدار نظام اسلامی در گرو انتخاباتی پرشور است

جانشین معاون هماهنگ کننده فراجاگفت: امروز اقتدار نظام اسلامی در گرو انتخاباتی پرشور است و بنابر این هر کس که دارای مخاطب است وظیفه دارد مردم را به مشارکت در این انتخابات دعوت کند.

امروز اقتدار نظام اسلامی در گرو انتخاباتی پرشور است
به گزارش خبرنگار اصفهان خبرگزاری موج

، سردار محمد شرفی در مراسم دانش آموختگی فراگیران آموزشگاه علمی تخصصی شهید بهشتی فراجا گفت: از همه فرمانده مراکز آموزش فراجا و سایر فرماندهان، مربیان و مدیران و دست اندرکاران تربیت نیروهای پلیس تقدیر و تشکر کرده و پوشیدن لباس سبز پلیس را به همه فراگیران دوره های درجه داری  تبریک عرض می کنم.

وی افزود: فراگیران دوره های درجه داری فراجا امروز پس از یک سال فراگیری دوره های آموزشی موفق شدند با عزت و اقتدار و سلامتی لباس رزم و خدمت را به تن کرده و از امروز آمادگی دارند تا سالیان سال با افتخار در زمینه  تامین امنیت و آرامش مردم عزیز ایران به فعالیت بپردازند.

جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا اظهار داشت: خداوند متعال را از اینکه امروز فراگیران عزیز تمامی مهارت های مرتبط با حرفه پلیسی خود فرا گرفته و مباحث و دروس نظری و عملی  مورد نیاز را آموزش دیدند شاکر و سپاسگذاریم اما این عزیزان باید بدانند که آموزش ها استمرار دارد  و بایستی بخش عمده ای از خدمت خود را همچنان به یادگیری مهارت های علمی و آموزشی اختصاص داده و خود را مرتباً بروز کنند چون بروز رسانی هر عنصر انتظامی باعث می شود تا او بتواند خدمت بهتری را به جامعه ارائه دهد.

وی با بیان اینکه تلاش در جهت کسب علم انسان را از نیروی جسمی به نیروی علمی، فکری و ذهنی تبدیل می کند  تصریح کرد:  امروز نیاز اساسی جامعه ما داشتن عناصر انتظامی ذهنی و فکری  و دارای توانایی های علمی است که هم ماموریت خود را به خوبی انجام داده و هم تعامل خوبی با مردم جامعه برقرار کند.

سردار شرفی بر آشنایی هرچه بیشتر نیروهای پلیس از قوانین حاکم در جامعه تاکید کرد و اظهار داشت: ما از پلیس های جوان انتظار  داریم که  آشنایی صد درصدی از قانون و عمل صد در صد به مُر آن داشته باشند  چون مجریان قانون باید خود اولین کسانی باشند که به آن عمل می کنند تا در آن میدانی که حضور دارند حق کسی پایمال نشود.

این مقام ارشد انتظامی داشتن روحیه مردم داری در پلس را یکی از توصیه های مهم مقام معظم رهبری و سلسله مراتب فرماندهی انتظامی کشور برشمرد و گفت: پلیسی مقتدر است که محبوب مردم باشد و آنان در زمان خطر و ترس  به او اعتماد کنند و در پشت وی  قرار گیرند.

وی با بیان اینکه مردم پلیسی که مقتدر، ورزیده ، با دانش ، با انگیزه  و دارای انضباط ظاهری و معنوی باشد و مهارت های متعدد دفاعی را یادگرفته و در میدان های عمل و اجرا مقتدرانه حضور پیدا کند را دوست دارند تصریح کرد: امروز پلیس مقتدر و توانمند ایران اسلامی ، دژی مستحکم برای مردم است .

سردار شرفی، دشمن شناسی را اولین ویژگی یک پلیس برشمرد و اظهار داشت: یک نیروی پلیس باید تهدید را بداند، دشمن را بشناسد، راهبردهای دشمن را بلد باشد و از قابلیت ها و توانمندی های خود در مقابله با تهدیدات دشمن آشنایی پیدا کند تا بتواند در موقع لزوم  طرح ریزی کند و به موقع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و از خیمه انقلاب و ارزش های امام و شهدا و فرامین مقام معظم رهبری صیانت نماید.

جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا با اشاره به آمادگی صدرصدی پلیس برای امنیت انتخابات پیش رو از مشارکت بالای کارکنان و خانواده های آنان به حضور در پای صندوق های رای خبر داد  و گفت: امروز اقتدار نظام اسلامی در گرو انتخاباتی پرشور  است و بنابر این هر کس که دارای مخاطب است وظیفه دارد مردم را به مشارکت در این انتخابات دعوت کند تا هم عزت و آبروی نظام در دنیا حفظ شده  و هم افراد اصلح برای حکمرانی بهتر این کشور انتخاب شوند و در راس امور قرار گیرند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه