English

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان :

۱۵۷ کیلومتر پروژه راهسازی در استان اصفهان در حال احداث است

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: با هدف ارتقاء سطح کیفی و حذف نقاط حادثه‌خیز، در حال حاضر ۱۵۷ کیلومتر از راه‌های استان اصفهان در قالب پروژه های احداث و بهسازی، تقاطع غیرهمسطح و تونل در دست احداث است.

۱۵۷ کیلومتر پروژه راهسازی در استان اصفهان در حال احداث است
به گزارش خبرگزاری موج اصفهان

، علیرضا قاری قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان اظهار کرد: استان اصفهان با مساحت تقریبی ۱۰۷ هزار کیلومتر مربع ۶.۵ درصد خاک کشور را داراست که ۲۶ هزار و ۵۱۰ کیلومتر راه همسنگ ،   بیش از ۴ هزار کیلومتر راه با نقش ملی و ترانزیت،   همجواری با ۹ استان و دارا بودن ۱۱۴ شهر همگی نشان از اهمیت بسیار بالای این استان در زمینه حمل و نقل و حوزه شهری است. 

وی افزود: با نامگذاری سال ۱۴۰۲ از سوی مقام معظم رهبری به نام " مهار تورم و رشد تولید"، اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان ضمن اقدام به تشکیل کارگروه‌های ویژه با تلاش و برنامه‌ریزی به عملیات اجرایی تمامی پروژه‌های اولویت‌دار سرعت بخشید. 

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان ادامه داد: پرسنل خدوم این مجموعه همواره بدون اتلاف منابع و با کارایی گسترده در حوزه های راهسازی ، مسکن، شهرسازی، املاک و حقوقی کارنامه درخشانی ارائه دادند. 

وی بیان کرد: بودجه این اداره کل از منابع ملی و استانی تامین می شود. که تا کنون اعتبارات ملی ابلاغی ۱۶۰ میلیارد تومان بوده است و در حال حاضر اعتبارات ملی ۹۹.۳۱ درصد و اعتبارات استانی ۷۷.۸ درصد تخصیص داشته اند. 

قاری قرآن در خصوص مهمترین اقدامات و برنامه های اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان در حوزه مهندسی و ساخت عنوان کرد: با هدف ارتقاء سطح کیفی و حذف نقاط حادثه‌خیز، در حال حاضر ۱۵۷ کیلومتر از راه‌های استان اصفهان در قالب پروژه های احداث و بهسازی، تقاطع غیرهمسطح و تونل در دست احداث است. 

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: تا کنون براساس کارکردهای ارائه شده ۷۳۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان برای این راهها هزینه شده است، همچنین ۱۲۹ کیلومتر راه در سطح استان در دست مطالعه بوده و هشت پروژه با اعتبار ۲۱۷ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان نیز در مرحله انجام مناقصه و انتخاب پیمانکار است. 

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه