English

مدیر آبفای نجف آباد خبر داد:

جابه‌جایی تاسیسات آبی در زیرگذر شهدای دانشجوی نجف آباد

مدیر آبفای نجف آباد از جابه‌جایی تاسیسات آبی در زیرگذر شهدای دانشجوی نجف آباد خبر داد.

جابه‌جایی تاسیسات آبی در زیرگذر شهدای دانشجوی نجف آباد

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، جواد کاظمی گفت: مراحل پایانی عملیات جابه‌جایی خط انتقال آب ایستگاه پمپاژ ویلاشهر به مخزن 20 هزار مترمکعبی در زیرگذر شهدای دانشجوی شهر نجف آباد در حال انجام است.

وی بیان داشت: جابه‌جایی این خط انتقال به طول 640 متر و قطر یک هزار میلی متر با 3 عبور عرضی از جاده نجف آباد عملیاتی شده است.

کاظمی با اشاره به این که عملیات جابه‌جایی خط انتقال آب ایستگاه پمپاژ ویلاشهر به مخزن 20 هزار مترمکعبی از 25 اردیبهشت ماه آغاز شده و پیش بینی می شود تا  25 خرداد ماه ادامه یابد، افزود: این عملیات با همکاری گروه مدیریت بحران شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان و با دقت و سرعت قابل توجهی در حال اجراست زیرا از طریق این خط انتقال، آب شرب جمعیت 300 هزار نفری نجف آباد تامین می شود.

وی افزود: هم اکنون نجف آباد تحت پوشش طرح آبرسانی اصفهان بزرگ است و آب از شیرخانه قهدریجان به ایستگاه پمپاژ ویلاشهر منتقل می شود و سپس از طریق این خط به مخزن 20 هزار مترمکعبی منتقل و بین مشترکین توزیع می شود.

مدیر آبفای نجف آباد گفت: اجرای زیر گذر شهدای دانشجوی نجف آباد یکی از مطالبات مردم این شهر بوده که شرکت آب و فاضلاب نهایت همکاری  را با شهرداری در اجرای این طرح و جابه‌جایی تاسیسات آب داشته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه