موج
کدخبر : ۳۸۰۵۲۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380526

در ادامه برنامه های هر یکشنبه یک افتتاح شهرداری اصفهان ؛

در ادامه برنامه های هر یکشنبه یک افتتاح شهرداری اصفهان تجهیزات جدید سازمان آتش‌نشانی اصفهان رونمایی و مرکز کنترل عملیات آتش نشانی با هزینه ای بالغ بر 22 میلیارد تومان به بهربرداری رسید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان با اشاره به اقدامات سازمان آتش نشانی گفت: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی اصفهان قابل مقایسه با قبل نیست و گام های موثری برای تحقق شعار تاب آوری شهری برداشته شده است

حسین امیری ادامه داد: به طور حتم تمامی  اقدامات برنامه ریزی شده از جمله  افتتاح ایستگاه های آتش نشانی در مناطق 8،1 و 14 تا پایان مدیریت شورای پنجم به بهره برداری خواهد رسید.

وی گفت: مدیریت شهری از ابتدای ورود خود به دنبال نوسازی و بهسازی ناوگان این سازمان  بود که با همت همکاران ما در سازمان آتش نشانی و همراهی شهردار محترم و اعضای شورای شهر با تخصیص اعتبارات مناسب  به این هدف مهم دست یافتیم.

این مقام مسئول اظهارداشت : شهر تاب آور نیاز به زیر ساخت های مرتبط دارد که در صورت رعایت آن عنوان تاب آوری را می توان اطلاق کرد و یکی از موضوعات مهم آن داشتن تجهیزات مناسب در مواجهه با خطرات و سوانح احتمالی است.

امیری با اشاره به وظایف خطیر آتش نشان تصریح کرد: یکی از دغدغه‌ های اساسی مدیریت شهری، تامین امنیت جانی آتش نشانان بود که در این ارتباط طی چند ماه گذشته  با خرید تجهیزات آتش نشانی و تجهیزات فردی شامل: هود فایر، چکمه، کامبی تولز، کلاه، دستکش حریق، اورشلوار حریق و نیم ست هیدرولیک به عنوان بخشی  اقدامات انجام شده گام مناسبی در این راستا برداشته شد.

حسین امیری اضافه کرد : مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر تلاش نمود تا هر اقدامی را برای به روز شدن تجهیزات، افزایش دانش و تقویت بخش های مختلف این سازمان انجام دهد و در همین راستا امروز از 51 دستگاه خودروی سبک و سنگین و همچنین به روزترین مرکز فرماندهی و اتاق فرمان کشور با هزینه ایی بالغ بر2080 میلیارد ریال رونمایی می گردد.

معاون شهردار اصفهان گفت:51 خودرو و تجهیزات جدید برای تقویت و ارتقای سطح خدمات ایمنی و آتش نشانی شهر اصفهان خریداری شده است که با اضافه شدن آنها به ناوگان ضریب ایمنی شهر اصفهان افزایش می یابد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها