موج
کدخبر : ۳۷۸۸۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378816

در شانزدهمین جشنواره انجمن فرهنگی روابط عمومی های استان اصفهان صورت گرفت؛

در شانزدهمین دوره جشنواره انجمن فرهنگی روابط عمومی استان اصفهان چهار تندیس رتبه خلاق، 12 تندیس رتبه عالی، 21 تندیس رتبه برتر و 6 دیپلم افتخار جشنواره به عنوان رتبه پویا به روابط عمومی های استان اصفهان تعلق گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان،  شرکت توزیع برق استان اصفهان در شانزدهمین دوره جشنواره انجمن فرهنگی روابط عمومی استان اصفهان موفق به کسب تندیس رتبه خلاق با محور محتواسازی،اطلاع یابی و افکارسنجی و برنامه ریزی و ارزیابی اثربخشی شد.

همچنین این شرکت تندیس رتبه عالی جشنواره را با محور روابط عمومی دیجیتال،ارتباطات رسانه ایو مسئولیت های اجتماعی به دست آورد. شرکت توزیع برق استان اصفهان موفق شد تندیس رتبه برتر در بخش نوآوری و فعالیت های پیشرو، تحقیق و پژوهش را کسب کند.

در حاشیه اختتامیه شانزدهمین جشنواره روابط عمومی استان اصفهان از سامانه رویدادهای شهر اصفهان رونمایی شد.

استفاده از واحد روابط عمومی به عنوان ابزار مدیریتی 

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق استان اصفهان در حاشیه اختتامیه شانزدهمین جشنواره فرهنگی روابط عمومی های استان اصفهان گفت: امروزه نقش روابط عمومی ها در کمک به تصمیم گیری های مدیریتی و استراتژیک یک سازمان نقشی در خور توجه است.

امیر رمضانی اظهار کرد: استفاده از واحد روابط عمومی به عنوان ابزار مدیریتی برای فعالیت های حرفه ای، علمی و الکترونیکی،‌ از مشخصه های جدید روابط عمومی در قرن حاضر است؛ بنا بر این،‌ از نقاط برجسته و ممتاز در مدیریت استراتژیک، تأکید بر محیط برون سازمانی و حتی جهانی است و در واقع،‌ منظور از وظایف استراتژیک روابط عمومی، دخالت  مستقیم و یا غیر مستقیم در روند تصمیم گیری سازمان است.

رمضانی تصریح کرد: با چنین دیدگاهی روابط عمومی جزء مهمی از سازماندهی هر دستگاه است،‌ یکی از مهم ترین ویژگی مدیران عالی توانایی ایجاد ارتباطات درون و برون سازمانی است که روابط عمومی‌‌ می‌تواند نقش‌ راهبردی‌  در این خصوص ایفا کند و لازم است که در تشکیلات‌ سازمان‌جایگاه‌ مناسبی‌ داشته‌ باشد.

او تاکید کرد: سازمان ها به عنوان بستر کار روابط عمومی، همواره با محیط بزرگتر خود تعاملات مستمری دارد که باعث می شود سازمان به عنوان یک سیستم زنده، بتواند خودش را در محیط پویا نگه دارد، این یک نگاه زنده ، پویا و سیستمی به سازمان است.

به گفته مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق استان اصفهان تشکیل یک تیم منسجم ، خلاق و  متخصص در زمینه های تولید محتوا ، فضای مجازی ، طراحی و گرافیک ، رسانه ، با حضور کارشناسان با تجربه در زمینه خدمات مشترکین ، طراحی و نظارت و بهره برداری برق ، یکی از نکات قوت واحد روابط عمومی برق استان در سال گذشته بوده است.

روابط عمومی شرکت توزیع برق اصفهان

 بزرگترین چالش عبور از پیک تابستانی است 

رمضانی با اشاره به اینکه تشکیل گروه های متعدد در فضای مجازی و عضو گیری کلیه پرسنل برق استان و ارتباط با رسانه های محلی ، زیر ساخت بسیار قوی جهت اطلاع رسانی را در فضای مجازی ایجاد نموده است  اضافه کرد: اطلاع رسانی گسترده به مشترکین جهت دسترسی به سامانه های ۱۲۱ (حوادث برق) و ۳۷۱۲۱ ( خدمات غیر حضوری خدمات مشترکین برق) و راه اندازی اپلیکیشن برق من بصورت سراسری همزمان با سایر استانها و ارائه کامل خدمات برق بصورت کاملاً غیر حضوری از دیگر نقاط قوت این شرکت در سال گذشته بوده است ، همچنین اطلاع رسانی در خصوص ، برق امید و تشویق مشترکین در خصوص مصرف بهینه که منجر به عبور این شرکت از پیک بار تابستانی و زمستانی سال ۱۳۹۹ با حداقل خاموشی نیز از نکات قابل اشاره در سال گذشته بوده است ، و بزرگترین چالش روبروی ما عبور از پیک تابستانی است که با توجه به کاهش بارندگی در کشور و خارج شدن نیروگاه های آبی از چرخه تولید، این چالش را بزرگتر می کند.

او ادامه داد: واحد روابط عمومی با توجه به پیش بینی چالش فوق ، با ایجاد زیر ساخت های لازم در سال گذشته و ابتدای سال جدید ، جهت اطلاع رسانی و تشویق مردم به مصرف بهینه و اطلاع رسانی در خصوص تخفیف ها و بخشودگی هایی که شرکت توانیر در این خصوص تصویب کرده اند و تلاش می شود همچون سالهای گذشته با سربلندی این تابستان را پشت سر بگذاریم و با حداقل خاموشی ، حداکثر خدمت رسانی را به مشترکین ارائه دهد ، همچنین ارائه خدمات برق بطور کاملاً غیر حضوری نیز همچنان از چالش های پیش رو این شرکت در سال ۱۴۰۰ است. 

توسعه زیرساخت و برخورداری آحاد جامعه از انرژی برق

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق استان اصفهان در مورد میزان اثرگذاری روابط عمومی ها با توجه به شعار سال گفت: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام تولید، پشتیبانی و مانع زدایی ها نام گذاری شده است ، جایگاه و تلاش های واحد روابط عمومی را دو چندان و انگیزه های پرسنل را در خصوص تحقق این شعار بسیار بالاتر برده است.

او افزود: تحقق این شعار نیازمند تلاش بی وقفه و خستگی ناپذیر برای توسعه زیرساخت ها و برخورداری آحاد جامعه از انرژی برق مستمر و پایدار است و در این میان روابط عمومی های صنعت برق به عنوان حلقه های اصلی ایجاد همدلی و جایگاه بنیادین اطلاع رسانی، آگاهی دهـی و فرهنگ سازی می توانند با استفاده از روش های نوین ارتباطی ضمن آگاهی دادن مردم به ارزش اقتصادی آن و ترغیب مشترکان برق به اصلاح مدل مصرف همگام با بخش های تولیدی و فنـی صنعت برق، نقش خود را به صورت ارزنده ایفـا کنند.

رمضانی در مورد عملکرد روابط عمومی این سازمان در شرایط کرونایی عنوان کرد:واحد روابط عمومی استان اصفهان از ابتدا ویروس کرونا را نه به شکل تهدید ، بلکه به عنوان فرصتی در خصوص ارائه خدمات برق به صورت غیر حضوری تلقی کرده و با توجه به ایجاد زیر ساخت های لازم ، همچون اپلیکیشن برق من ، و سامانه های ۱۲۱(حوادث برق) و ۳۷۱۲۱ (خدمات غیر حضوری مشترکین ) سعی در اطلاع رسانی و ترغیب مشترکین به استفاده از درگاه های خدمات غیر حضوری خود نموده تا هموطنان عزیز کمترین تماس با این ویروس منحوس را داشته و خدایی نکرده درگیر بیماری فوق نشوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها