موج
کدخبر : ۳۷۲۷۱۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372713

طی شبانه روز گذشته رخ داد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری شدن 48 بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در منطقه کاشان طی شبانه روز گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سید علیرضا مروجی گفت: در شبانه روز گذشته تعداد 48 بیمار جدید مبتلا به کرونا با علائم بالینی در منطقه کاشان بستری شدند .

وی بیان داشت: در شبانه روز گذشته در منطقه کاشان 48 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که از این تعداد ۴۰ نفر از این بیماران اهل شهرستان کاشان، هفت نفر اهل شهرستان آران و بیدگل و یک نفر نیز اهل استان مرکزی بوده‌اند.

 این مقام مسئول افزود: ۴۲ نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان و ۶ بیمار نیز در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند.

 حداکثر سن بیماران بستری کرونایی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان 86 سال و حداقل سن 17 سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: حداکثر سن بیماران بستری کرونایی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان 86 سال و حداقل سن 17 سال است.

مروجی ادامه داد: در حال حاضر در مجموع 238 بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد 213 نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و 25 نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان مراقبت و درمان هستند.

وی گفت: 21 نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد 19 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و 2 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند

این مقام مسئول در ارتباط با مرگ و میر کرونا در منطقه کاشان توضیح داد: مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته رخ نداده است.

 سیدعلیرضا مروجی افزود: تاکنون 151 هزار و 203 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تا کنون نه هزار و 240 بیمار مبتلا به کرونا ویروس از مراکز درمانی منطقه کاشان با بهبودی کامل مرخص شده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها