موج
کدخبر : ۳۷۲۲۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372282

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خبر داد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری شدن 45 بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در منطقه کاشان طی شبانه روز گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سید علیرضا مروجی اظهار کرد: در شبانه روز گذشته تعداد 45 بیمار جدید مبتلا به کرونا با علائم بالینی در منطقه کاشان بستری شدند که از این تعداد پنج نفر اهل توابع منطقه کاشان، یک نفر اهل آران و بیدگل، یک نفر اهل دلیجان و ۳۳ نفر اهل کاشان هستند.

وی گفت: در شبانه روز گذشته در منطقه کاشان 45 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که  40 نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان بستری شده‌اند.

 این مقام مسئول توضیح داد: حداکثر سن بیماران بستری کرونایی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان 92 سال و حداقل سن یک  سال است.

مروجی ادامه داد: در حال حاضر در مجموع 202 بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد 189 نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و 15 نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان مراقبت و درمان هستند.

وی گفت: 24 نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد 22 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و 2 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان در ارتباط با مرگ و میر کرونا در منطقه کاشان توضیح داد: یک مورد فوتی طی 24 ساعت گذشته رخ داده است.

این مقام مسئول افزود: تاکنون 150 هزار و 36 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تا کنون نه هزار و 185 بیمار مبتلا به کرونا ویروس از مراکز درمانی منطقه کاشان با بهبودی کامل مرخص شده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها