موج
کدخبر : ۳۷۱۹۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371974

علیرضا بصیری:

فرماندار شهرستان گفت: دستگاه های دولتی نباید از خدمات و امکانات اداره در تبلیغ کاندیدی استفاده کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، علیرضا بصیری در اولین جلسه شورای اداری شهرستان خمینی شهر به شعار سال اشاره و گفت: مسئولان شهرستان باید به عنوان سربازان نظام پیرو منویات مقام معظم رهبری باشند.

فرماندار شهرستان به ظرفیت شهرک علمی، تحقیقاتی خمینی شهر اشاره و بیان کرد: می توان بایک برنامه ریزی دقیق این شهرک می تواند کمک فراوانی به مسائل شهرستان داشته باشد.

وی تاکید کرد:مسئولان شهرستان وظیفه دارند به مسائل و مشکلات شهرستان رسیدگی کنند و پشتیبانی های لازم در امر تولید و رونق اقتصاد صورت پذیرد.

علیرضا بصیری با پیش رو بودن ماه مبارک رمضان از رییس اداره صنعت و معدن درخواست کرد: مایحتاج مردم تامین شود و زمینه ساز موجبات نارضایتی مردم نگردد.

وی تصریح کرد: مدیر یک شهرستان با برنامه فعالیت های خود را انجام می دهد و مدیران بنا بر ضرورت باید به بیان مشکلات اداره منظور بپردازند،آگاهی از نقاط ضعف و قوت یک اداره بر عهده مدیر و مسئول آن اداره بوده و برگزاری جلسات شورای اداری جهت تعامل و پیگیری موضوعات شهرستان برگزار می شود.

فرماندار شهرستان از رییس بیمارستان های اشرفی و نه دی و رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان خمینی شهر تشکر و اظهار کرد: با وجود وضعیت نارنجی  شهرهای شاهین شهر، نجف آباد، فلاورجان و اصفهان که در همسایگی خمینی شهر قرار دارند  باهمکاری کادر درمان ، شهرستان  خمینی شهربا وجود ترکم جمعیت در وضعیت زرد به سر می برد، که تشکر از کادر درمان و مردمی که قوانین بهداشتی را رعایت می کنند لازم است.

این مقام مسئول ضمن اشاره به مساله انتخابات توضیح داد: آمار شرکت کنندگان در ثبت نام شوراها۲۰۴نفر است و تا ۲۳ فروردین صلاحیت ها اعلام خواهد شد و به لطف خدا انتخابات پرشوری رقم خواهیم زد.

بصیری رفتار مسئولان و مدیران  دستگاه ها را در حضور مردم پای صندوق های رای موثر دانست و خاطرنشان کرد: هیچ دستگاهی اجازه ندارد له یا علیه کاندیدی برنامه ای اجرا کند و از امکانان و خدمات  دولتی در این راستا استفاده کند.

شورای اداری خمینی شهر

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها