موج
کدخبر : ۳۷۱۶۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371666

طی شبانه روز گذشته رخ داد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری شدن 34 بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در منطقه کاشان طی شبانه روز گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سید علیرضا مروجی با اشاره به شناسایی 86 بیمارجدید کرونایی گفت: در شبانه روز گذشته تعداد 34 بیمار جدید مبتلا به کرونا با علائم بالینی در منطقه کاشان بستری شدند که ۳۱ نفر از این بیماران اهل شهرستان کاشان و سه نفر اهل شهرستان آران و بیدگل بوده‌اند.

وی گفت: در شبانه روز گذشته در منطقه کاشان 34 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که  33 نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان و یک بیمار نیز در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند.

 این مقام مسئول توضیح داد: حداکثر سن بیماران بستری کرونایی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان 85 سال و حداقل سن 14 سال است.

مروجی ادامه داد: در حال حاضر در مجموع 132 بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد 123 نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و 9 نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان مراقبت و درمان هستند.

وی گفت: 18 نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد 16 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و 2 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان در ارتباط با مرگ و میر کرونا در منطقه کاشان توضیح داد: خوشبختانه مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته رخ نداده است.

 این مقام مسئول افزود: تاکنون 147 هزار و 759 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تا کنون نه هزار و 78 بیمار مبتلا به کرونا ویروس از مراکز درمانی منطقه کاشان با بهبودی کامل مرخص شده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها