موج
کدخبر : ۳۶۵۴۵۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365457

حجت الاسلام بلک:

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: احیای موقوفات بخش بهداشت و درمان را در دستور کار است و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از این ظرفیت بهره برداری لازم می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حجت الاسلام محمد حسین بلک در دیدار با رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ضمن قدردانی از فعالیت‌‌های ایثارگرانه کادر درمان در بحران شیوع کرونا با بیان اینکه در موقوفات استان اصفهان موارد بالقوه‌ای وجود دارد که می توان از آن بهره برداری کرد، اضافه کرد: ما عرصه‌هایی را داریم که می تواند به فضای مناسبی برای بهداشت و درمان ایجاد کند.

وی با بیان اینکه باید هر کار تخصصی توسط اهل آن انجام شود، گفت: در این زمینه اوقاف در ابعاد وسیعی موقوفه دارد که از آن جمله در بخش کشاورزی، آموزش و پرورش، کادر درمان، ورزش و ... است که اعتقاد داریم برای هر کدام باید متولیان همکاری داشته باشند تا بتوانیم بهره برداری بهتری از این موقوفات داشته باشیم.

این مقام مسئول با بیان اینکه برای این امر تعامل و نشست‌هایی را با بخش های مختلف داشته‌ایم و موفقیت‌هایی را به دست آورده‌ایم که نتیجه آن امضای تفاهم نامه بوده است، ادامه داد: در بحران کرونا سعی داشتیم ظرفیت موجود در بخش بهداشت و درمان را در اختیار کادر درمان قرار دهیم.

وی با بیان اینکه در موقوفات استان اصفهان موارد بالقوه‌ای وجود دارد که می توان از آن بهره برداری کرد، اضافه کرد: ما عرصه‌هایی را داریم که می تواند به فضای مناسبی برای بهداشت و درمان ایجاد کند.

حجت الاسلام بلک با بیان اینکه برخی از موقوفات بهداشت و درمان باید احیا شود، افزود: در این زمینه در ورنامخواست موقوفه‌ای در این راستا داریم که باید هر چه زودتر احیا و مورد بهره برداری قرار گیرد که با وزیر راه در حال حل این مشکلات هستیم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه تعامل بیشتر برای احیای موقوفات بهداشت و درمان را در دستور کار داریم، گفت: برای این امر سعی داریم در زمینه ثبت موقوفات جدید بهداشت و درمان را مورد توجه قرار دهیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها