موج
کدخبر : ۳۵۳۶۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353615

طی هفت ماه امسال انجام شد؛

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه لنجان از توزیع 600 بسته معیشتی توسط بین نیازمندان شهرستان لنجان طی هفت ماه امسال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حسین صفری گفت: از ابتدای امسال 600 بسته معیشتی به ارزش 115 میلیون تومان برای توزیع بین نیازمندان شهرستان تهیه و توزیع شده است.

وی در خصوص اجرای عملیات عمرانی در امامزادگان و موقوفات شهرستان لنجان گفت: باید توجه داشت که از اسفند ماه سال گذشته تاکنون امامزادگان شهرستان لنجان تعطیل بوده و بازگشایی نشده است.

این مقام مسئول افزود: برای دریافت نذورات شهروندان برای امامزادگان در چهار امامزاده از دستگاه‌های کارتخوان استفاده کردیم که مورد استقبال قرار نگرفت.

صفری تبدیل گورستان سده به 25 پلاک واحد مسکونی را تنها پروژه عمرانی در موقوفات شهرستان لنجان در سال جاری اعلام کرد و گفت: این پروژه با مشارکت بخش خصوصی انجام شد که بر اساس آن هشت پلاک از این واحدهای مسکونی متعلق به اوقاف و 17 پلاک کتعلق به سرمایه‌گذار است.

وی با اشاره به دریافت سه سند مالکیت جدید برای موقوفات شهرستان لنجان گفت: این سه سند مربوط به مساجد شهرستان بوده است.

کمک 17 میلیون تومانی اوقاف لنجان به بیمارستان عیسی ابن مریم

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لنجان در خصوص کمک اوقاف شهرستان لنجان برای درمان کرونا نیز افزود: در این زمینه با توجه به اینکه نیت واقفان حوزه بهداشت و درمان شهرستان لنجان کمک به بیمارستان عیسی ابن مریم بوده است، 17 میلیون تومان در سال جاری برای این امر پرداخت شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها