موج
کدخبر : ۳۵۳۱۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353121

مسئول آستان قدس استان اصفهان:

مسئول آستان قدس استان اصفهان گفت: نظام سلطه واقعیت اصلی مجموعه های ارزشی را تغییر داده و باعث تغییر سبک زندگی مردم شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، مصطفی حجه فروش در بازدید از بزرگترین مجموعه قرآنی دارالقرآن اهلبیت (ع)خمینی شهر بیان کرد: مجموعه های قرآنی احیاگر سبک زندگی اسلامی هستند و فرزندانی که در مکتب انبیا و اولیاء درس می آموزند برای آینده مثمر ثمر خواهند بود.

وی با بیان این مطلب که ماهیت باطنی  این مجموعه قرآنی  از اهمیت فراوانی برخوردار است،  افزود: وسایل ظاهری در هر زمان و مکانی وجود دارد و نظام سلطه واقعیت اصلی مجموعه های ارزشی را تغییر داده و باعث تغییر سبک زندگی مردم شدند.

مسئول آستان قدس استان اصفهان تاکید کرد: مجموعه های قرآنی می توانند احیاگرسبک زندگی اسلامی و قرآنی باشد.

درادامه مسئول کانون خادمیاران آستان قدس رضوی  شهرستان خمینی شهرگفت: دارالقرآن اهلبیت (ع) مکانی است برای پرورش کودکانی که در آینده پدران و مادران این سرزمین می شوند و رسیدگی به این امر و تربیت نسل  نوجوان حساسیت زیادی را می طلبد.

سید محمد باقر محمدی در بحث خادمیاری،خادمیاران آستان قدس شهرستان ها افزود: هماهنگی بین خادمیاران و مسئول کانون آستان همت بیشتری می طلبد تا اهدافی که در راستای برنامه های آستان  قدس مد نظر است روند بهتری را طی کند

به گزارش موج؛ مسئول آستان قدس استان اصفهان در ادامه با ورود به محله هرستان شهرخمینی شهر با حضور در گلزار شهدای محله هرستان به مقام والای شهیدان ادای احترام نمود و از فرهنگسرای علی ابن موسی الرضای محله هرستان بازدید کرد.

وی همچنین از مدرسه خیرساز شهید سید حسین مهدوی با زیر بنایی به مساحت هزار متر  و کارگاه و مجموعه  فرهنگی، قرآنی رهپویان عشق که مکان آن توسط خیرین محل جهت اشتغال در اختیار جوانان قرار داده شده دیدن کرد.

آخرین مکانی که مسئول آستان قدس رضوی استان اصفهان از آن بازدید کرد ومورد استقبال و توجه قرار گرفت مجموعه فرهنگی هنری آبشار ویژه بانوان بود که در این مجموعه بانوان جوان هنرمند مشغول فعالیتهای هنری مانند فیروزه کوبی، میناکاری و ....هنرهای دیگری هستند.

در این مجموعه فرهنگی که مختص بانوان است فعالیت های فرهنگی مانند مطالعه کتاب ، اجرای برنامه های فرهنگی مراسم شب یلدا نیز برگزار می گردد.

در پایان مصطفی حجه فروش مکانی که از طرف آقای عموسلطانی از کسبه بازار در اختیار کانون خادمیاران آستان قدس شهرستان  قرار داده است را افتتاح کرد .

گفتنی است؛ این مرکز اشتغالزایی بانوان سرپرست خانوار را در راس امور قرار داده است.

آستان قدس

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها