موج
کدخبر : ۳۴۹۶۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349674

بسیج رسانه شهرستان خمینی شهر در بیانیه ای اعلام کرد؛

بسیج رسانه شهرستان خمینی شهر در بیانیه ای اعلام کرد: دفاع از شهرستان شهید پرور و ولایی خمینی شهر وظیفه است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، بسیج رسانه شهرستان خمینی شهر بیانیه ای در دفاع از شهرستان خمینی شهرصادر کرد که موارد آن به شرح زیر  است:

بسم الله الرحمن الرحیم

امروز که مکتب امام حسین (ع) باعث قوام شیعه و تفکر اسلامی در جهان گردیده است و خمینی شهر مزین به نام احیاگر اسلام و تفکر شیعی در قرن حاضر؛ حضرت امام خمینی(ره) است و دشمنان اسلام تیرهای خشم و جهالت و زهر آلود سیاسی خود را به سمت آن هدف رفته اند، بایستی محبت و مهرورزی نسبت به نام خمینی شهر و مردم آن که با تقدیم 2300 شهید گرانقدر در جنگ تحمیلی و 20 شهید مدافع حرم از طلایه داران آزادی کشور و شیعه و تفکر اسلامی هستند و امروز نیز در مبارزه با کرونا در خط مقدم قرار دارند(از تولید ماسک و کمک های معیشتی گرفته تا حفظ شعائر اسلام و شیعه در این وضعیت بحرانی و با حفظ کامل پروتکل ها و...) باید سرمشق کلام و عمل مسئولین و صدا سیما باشد.

لذا سوالات زیر که در ذهن این مردم شریف قرار گرفته است باید از طرف کسانی که در مورد نام آن جوسازی نموده اند پاسخ داده شود:

1 _ چرا در این همه سال از بزرگی این شهر در تقدیم 2300 شهید گرانقدر و 20 شهید مدافع حرم این شهرستان تا قبل از حضور کرونا ، هیچکس در صدا و سیما گزارشی به ریاست محترم جمهوری نداده است؟

2 _ چرا هیچ یک از مسئولین از کم بودن شدید امکانات این شهر نسبت به تراکم جمعیت آن که بعد از تهران رتبه دوم است و مقایسه آن با امکانات شهر تهران یا اصفهان بزرگ سخن نگفته است؟

3 _ چرا هیچ یک از مسئولین رده بالا از میزان بالای کمک های معیشتی و درمانی این شهر در زمان وقوع سیل، زلزله و کرونا و... در صدا و سیمای ملی گزارشی به ریاست محترم جمهور ندادند؟

4 _ وقتی دوربین صدا و سیمای اصفهان به مغازه های شهر اصفهان می رفت و هیچکدام از آنها ماسک بر صورت نداشتند چرا خدمت ریاست محترم جمهور گزارشی از شهر اصفهان و سایر شهرها ندادند که هیچکدام از آن مغازه داران خمینی‌شهری نبودند؟

5 _ اگر هیئاتی کوچک با سلیقه ای خاص در این شهر هستند چرا آن را پای همه هیئات این شهرستان و مردم شریف آن نوشتند و از کم بودن نسبت این هیئات و اعضای آن نسبت به تعداد بالای هیئات بسیارخوب و مردم عزیز این شهرستان ننوشتند؟

6 _ تلاش نهادهای فرهنگی کشور در راستای اختصاص بودجه های فرهنگی و عمرانی و تفریحی به این شهرستان نسبت به تهران و یا اصفهان چه بوده است لطفا مقداری را توضیح دهند؟

7 _ چرا مدارس شهرستان خمینی‌شهر  که اکثراً قشر متوسط و ضعیف جامعه در آن تحصیل می کنند، فرسوده و قدیمی است و تعداد مدارس دولتی مجهز نسبت به غیر انتفاعی ها کمتر است؟ چرا مدارس این شهرستان توان مالی پدالی کردن شیرهای مدرسه ها را ندارند؟

8 _ چرا در طول زمان تمام مراکز اصلی علمی این شهرستان از جمله دانشگاه صنعتی اصفهان و دانشگاه پیام نور که در خمینی شهر واقع اند زیر نظر شهر اصفهان واقع گردید و کسی از مظلومیت این شهرستان سخن نگفت؟

9 _ چرا هیچکس از آلودگی زیست محیطی خمینی شهر توسط پالایشگاه و نیروگاه و آمار بالای سرطان این شهرستان در این همه سال چیزی ننوشت اما امروز همه از آلودگی کرونایی خمینی شهر نوشتند و گفتند؟

10 _ کمک های معیشتی دولت به مردم عزیز شهرستان خمینی شهر به جز کمک های خیرین، نهادهای انقلابی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی چه بوده است قدری توضیح فرمایید؟

11_ چرا کسی از پزشکان و خیران و نخبگان این شهرستان گزارشی خدمت ریاست محترم جمهور در صدا و سیما نداده است؟

12 _ آیا مسئولان کشور به این توجه دارند که نام این شهر همنام بنیانگذار عزیز و شریف جمهوری اسلامی است و میدانند که ذکر نام این شهر بایستی همواره همراه با احترام و خالی از جنجال های رسانه ای باشد؟ آیا آنها به دشمنی دشمنان خارجی و تلاش آنها در بدنامی این شهر و نام آن توجه دارند؟

13 _ در روز اربعین مردم خمینی شهر از اجتماع ده هزار نفر چندین ساله و با تصمیم ستاد مردمی جاماندگان اربعین که نماینده همین مردم شریف و بزرگوار هستند صرف نظر نمودند و منطق خود در برابر جوسازی ها را نشان دادند و نقش طلایه داری خود  را در این جنگ نیز ایفا نمودند، آیا امروز در صدا و سیما  در حضور ریاست محترم جمهور از مردم این شهرستان تشکر به عمل می آید؟

14 _ رعایت دائمی مردم خمینی شهر در دوری از تجمعات و یا تجمع همراه با رعایت پروتکل های بهداشتی، شستن مکرر دستها، استفاده از ماسک و کمک های معیشتی و همدلانه در راستای لبیک به سخنان حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی   ولایت مداری این مردم شریف با الگو برداری از حضرت اباالفضل( ع)، پاسخی محکم به این جوسازی های اخیر است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها