موج
کدخبر : ۳۲۸۲۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328269

همزمان با ماه مبارک رمضان؛

مدیر اجرایی امامزاده سید الکریمان برخوار از برگزاری مراسم جزءخوانی قرآن به صورت مجازی همزمان با ماه مبارک رمضان در امامزاده نرمی اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، علی نریمانی گفت:همزمان با شروع ماه مبارک رمضان مراسم جزء خوانی قرآن کریم بدون حضور مردم و به صورت مجازی در امامزاده نرمی همزمان با ماه مبارک رمضان در حال برگزاری است.

وی افزود: امسال با توجه به شرایط موجود مراسم جز خوانی قرآن کریم با حضور قاریان برجسته کشوری در آستان مقدس حضرات سیدان الکریمان(ع) هر روز راس ساعت 16:15 با تفسیر جزء مربوطه توسط حجت الاسلام والمسلمین دکتر خطاط آغاز و تا ساعت 17:30 بدون حضور مردم و در محضر شهدا با قراردادن تصاویر شهدا در صحن امامزاده نرمی درحال برگزاری است.

نریمانی بیان کرد: اما امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و پیشگیری از گسترش این بیماری و حفظ سلامت جامعه، بسیاری از مناسبت‌های اجتماعی و مذهبی که به صورت گروهی برگزار می‌شد، لغو شده است.

مدیر اجرایی امامزاده سید الکریمان برخوار در ادامه تصریح کرد :این مراسم از شبکه اصفهان و از طریق حساب های مجازی آستان در اینستاگرام و آپارات به آدرس @Sayedalkarim به صورت مستقیم و بازپخش آن ساعت ۱۲ شب از شبکه آموزش پخش می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها