موج
کدخبر : ۳۲۳۶۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323652

سید محمد قلمکاریان:

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان گفت: این نوروز را در خانه بمانیم و بازی سازی کنیم و لحظات شاد و خوبی را به وجود آوریم و از این فرصت برای تعمیق بیشتر روابط خانوادگی استفاده کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سید محمد قلمکاریان بیان داشت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان جهت عمل به وظایف ذاتی خود و به عنوان یار همیشه همراه کودکان و نوجوانان طرحی را با عنوان "تعطیلات نوروز را در خانه بازی سازی کنیم" ویژه خانواده ها و فرزندان کودک و نوجوان آنان در ایام نوروز ۹۹ طراحی کرده است.

وی با عنوان اینکه کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان سال ۹۹ را با نویدی تازه آغاز می کند، بیان داشت: این نوروز را در خانه بمانیم و بازی سازی کنیم، بیایید این بهار را شادتر از همه بهارهایی که داشته ایم کنار هم بمانیم تا ارمغانش سلامتی و شادی برای همه باشد.

سید محمد قلمکاریان ادامه داد: در همین راستا خانواده ها می توانند بازی جدیدی را طراحی کنند و با فرزندان خود اجرا کنند یا اینکه با تغییر بازی ها، طرح هایی تازه خلق کنند تا بتوانند بازی ها را در خانه و در کانون گرم و صمیمی خانواده خود اجرا کنند و طرح ها و ایده های خود را برای کانون پرورش فکری ارسال کنند تا به بهترین و برترین بازی ها و ایدهای سرگرمی جوایزی توسط کانون پرورش فکری اهدا شود.

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان در ادامه افزود: علاقمندان برای شرکت در این طرح می توانند انواع بازی های حرکتی و مهارتی، فکری، دیجیتالی و.... را طراحی و اجرا نمایند این بازی ها می تواند فردی یا گروهی طراحی و اجرا شود و پس از طراحی و آماده سازی بازی ها خانواده از این بازی ها فیلمی با مدت زمان 90 ثانیه الی 2 دقیقه تهیه و به آدرس  peykomid99@gmail.com ارسال نمایند.

سید محمد قلمکاریان در ادامه اضافه کرد: کلیه دانش آموزان 7 الی 15 سال با مشارکت اعضاء خانواده خود می توانند در این طرح شرکت کنند و همچنین لازم به توضیح است که آثار ارسالی باید دارای نام و نام خانوادگی، شماره تماس، نام بازی، تعداد شرکت کتنده و گروه سنی باشد و مهلت ارسال آثار نیز تا پایان فروردین ماه 1399 است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها