موج
کدخبر : ۳۲۲۰۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322012

فرمانده انتظامی استان اصفهان خبر داد:

فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری 14 نفر از بدهکاران بانکی در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سردار مهدی معصوم بیگی گفت: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی استان اصفهان 14 نفر از بدهکاران بانکی که تسهیلات ارزی از بانک ها اخذ کرده اما نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام نکرده بودند را شناسایی و دستگیر کردند.

وی افزود: این افراد با ثبت قانونی 7 شرکت تجاری اقدام به اخذ تسهیلات ارزی به مبلغ 2 هزار میلیارد ریال کرده اما نه تنها هیچ گونه فعالیت تجاری انجام نداده و هیچ کالایی را هم از خارج وارد نکرده بلکه ارزهای دولتی اخذ شده از بانک ها را به نرخ آزاد در بازار به فروش رسانده و پس از موعد مقرر نیز از پرداخت بدهی خود امتناع کرده بودند.

این مقام ارشد انتظامی عنوان کرد: با توجه به اینکه نشانی های مندرج در مدارک ارائه شده به بانک ها و اداره ثبت شرکت ها تغییر یافته بود، به همین دلیل هیچ گونه ردی از آنها وجود نداشت اما به لطف خداوند و تلاش شبانه روزی کارآگاهان و انجام یک سری اقدامات علمی خاص و تحقیقات گسترده، مخفیگاه های این افراد شناسایی و طی چند عملیات جداگانه دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه متهمان به همراه پرونده تحویل مراجع قضائی شدند، گفت: به تمامی مخلان نظم و امنیت کشور هشدار می دهیم که پلیس به عنوان حافظ منافع مردم مقتدرانه در صحنه حضور دارد و اجازه نا امنی و دستبرد به اموال بیت المال را به هیچ کس نمی دهد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها