موج
کدخبر : ۳۱۹۹۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319974

اصغر قدیمی در گفتگو با موج خبر داد:

رییس هیات ورزش هاکی شهرستان خمینی شهر از برگزاری مسابقات هاکی روستایی به میزبانی خمینی شهر خبر داد.

اصغر قدیمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، با اشاره به برگزاری مسابقات هاکی روستایی به میزبانی خمینی شهر اظهار کرد: تا کنون چهار استان برای شرکت در مسابقات کشوری هاکی روستایی اعلام آمادگی نموده اند.

وی در توضیح رشته ورزشی هاکی گفت:  این ورزش با ریاست خانم مردانی عضو شورای شهر خمینی شهر و آقای قاسم زاده در سال 1389 فعالیت خود را شروع کرد  و در حال حاضر ریاست هیات هاکی بر عهده اینجانب است.

رییس هیات هاکی درباره فعالیت های این رشته ورزشی ابراز کرد: برای اولین بار میزبانی تیم ملی هاکی بانوان در خمینی شهر برگزار شد و این تیم به مسابقات ملی اعزام گردید.

 قدیمی افزود: همچنین آموزش مربی هاکی چمنی در شهرستان خمینی شهر برگزار شد که از شهرستان های فلاورجان، سمیرم، کرمانشاه ،سیستان و بلوچستان و مازندران در این دوره شرکت کردند.

رییس هیات هاکی با بیان اینکه امسال حدود600 نفر از دانش آموزان به صورت تخصصی در بحث هاکی کار شد، گفت: پیشنهاد میزبانی هاکی روستایی عشایری کشوری را پذیرفته ایم که استان های آذربایجان غربی ، کهگیلویه و بویر احمد و سمنان جزو استان های شرکت کننده در مسابقات هاکی هستند و متاسفانه تاریخ شروع مسابقات هاکی به دلیل ویروس کرونا به تعویق افتاد.

وی از 16 مربی هاکی و سه داور هاکی خانم در شهرستان خمینی شهر خبر داد و اظهار کرد: در باشگاه محله اسفریز و محله آدریان 30 نفر در این رشته ورزشی فعالیت دارند و 100 نفر از مردان نیز در این رشته ورزشی فعالیت دارند.

اصغر قدیمی از تعامل هیات استان و اداره ورزش و جوانان و فدراسیون خبر داد و بیان کرد: با حمایت ارگان های مذکور تمام برنامه ها در شهرستان قابلیت اجرایی داشته است.

رییس هیات هاکی تصریح کرد: ورزش هاکی در پنج شهر استان اصفهان فعال است در حالیکه در شهرستان خمینی شهر در دو روستای تیرانچی و قلعه امیریه و دو شهر درچه و خمینی شهر در حال فعالیت در این رشته ورزشی هستند.

به گزارش موج، با حضور عباس  مرادیان رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر و رییس هیات هاکی شهرستان خمینی شهر از مربیان رشته ورزشی هاکی تقدیر وتشکر به عمل آمد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها