موج
کدخبر : ۳۱۵۵۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315534

مجید صدری خبر داد:

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از رشد تاریخی سهام مخابرات با تکیه بر سود مستمر و پایدار فارغ از تأثیر تحریم‌ها خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سید مجید صدری اظهار داشت: سودآوری شرکت مخابرات ایران در بازار سرمایه ناشی از تأثیر مثبت عملکرد شرکت ، افزایش رضایت مندی مشتریان، فارغ ازتأثیر تحریم‌ها و افزایش نرخ ارز و ناشی از هم افزایی مستمر جهادگران صنعت مخابرات و ارتباطات کشور در تحقق اقتصاد مقاومتی است.

وی افزود: اکنون بیشتر سهم‌ها در بازار بورس از جمله سهام اخابر رو به رشد و صعودی هستند ، اما نوع رشد سهام مخابرات با روند عادی بازار سرمایه متفاوت است ، به علت اینکه میزان فروش و رشد سهام شرکت با مدیریت فروش حاصل از ارز معیار ۴۲۰۰ تومانی حاصل می‌شود.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران تأکید کرد: پایداری مستمر و افزایش قیمت سهام اخابر در واقع ناشی از تنوع خدمات و رضایتمندی مشتریان و سودآوری حقیقی شرکت است ، در حالی که در بسیاری از شرکت‌های تولیدی و کالا محور ، سود به دست آمده ناشی از عملکرد اقتصادی نیست، بلکه شرایط اقتصادی حادث ‌شده و منبعث از تحریم‌ها در بسیاری از موارد باعث رشد کاذب سودآوری می‌شود.

وی همچنین افزود: شرکت مخابرات ایر ان، علاوه بر توجه به سودآوری ، رسالت و مسئولیت اجتماعی شرکت را نیز لحاظ کرده و ناظر به رعایت حقوق کلیه ذی‌نفعان است.

صدری تصریح کرد: با توجه به مشکلات اقتصادی و عدم افزایش چند ساله تعرفه‌های مخابراتی در ۹ ماهه منتهی به آذر ۱۳۹۸ ، ۱۷ درصد رشد عملیاتی محقق شده است که برگ زرینی بر تارک افتخارات شرکت مخابرات ایران می باشد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اضافه کرد: رشد درآمد عملیاتی و رشد هم‌زمان قیمت سهام مخابرات به صورت مستمر و پایدار ، ارزندگی سهام اخابر را ثابت کرده و نشانگر وجود پتانسیل جهش قیمتی بالقوه در این نماد مهم تالار بورس کشور است.

سید مجید صدری در پایان تصریح کرد: نوسان همیشه در ذات بازار سرمایه وجود دارد و هر اصلاح قیمت ، دورخیزی برای یک صعود دوباره است؛ اما نکته مهم سهام اخابر این است که روند افزایش سهام آن ، با ارز ۱۳ هزار تومانی انجام نشده و اگر امروز شاهد رکوردشکنی نماد اخابر به رکورد تاریخی ۶۰۰ تومان در هر سهم هستیم، به دلیل مولفه‌های بنیادی و توانایی بالقوه شرکت در تحقق سود باکیفیت، مستمر و پایدار است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها