موج

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش:

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش گفت: نگرش های کار آفرینی باید از دوره پیش از دبستان و دبستان صورت گیرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، رضوان حکیم زاده در دومین کنفرانس ملی مدارس کار آفرینی با بیان اینکه یکی از چرخشهای مهم سند بنیادین تحول آموزش و پرورش چرخش از حافظه پروری به مهارت پروری است، اظهار داشت: در این زمینه اقدامات بسیاری انجام شده از جمله تغییر تکالیف درسی و ممنوعیت استفاده از کتاب های تستی کمک آموزشی و....می باشد.

وی ادامه داد:اگر بپذیریم تحول زمانی اتفاق می افتد که بتوانیم نوع آموزشمان را تغییر دهیم و اگر بپذیریم کار آفرینی تغییر نگرش افراد است بهترین دوره برای این کار دوره ابتدایی و پیش از دبستان است.

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش اضافه کرد: نگرش های کار آفرینی باید از دوره پیش از دبستان و دبستان صورت گیرد مثل توانایی حل مساله وبرقراری ارتباط ابراز وجود و ارائه دادن و اینکه شخص بتواند کار خود را به بنگاه های کوچک و بزرگ ارایه کند و انجام کار تیمی که پایه و اساس کار آفرینی است در این دوره بهترین زمان برای انجام این کار هاست.

شایان ذکر است؛ دومین کنفرانس ملی مدارس کار آفرین امروز با حضور جمعی از مسئولین استانی و کشوری آموزش و پرورش در اتاق بازرگانی اصفهان در۳پنل برگزار گردید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها