موج
کدخبر : ۴۸۸۹۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-488975
رئیس اداره انجمن اولیاومربیان آموزش و پرورش استان اصفهان:

تهیه لباس فرم دانش‌آموزی بر عهده انجمن اولیا و مربیان مدرسه است

تهیه لباس فرم دانش‌آموزی بر عهده انجمن اولیا و مربیان مدرسه است

رئیس اداره انجمن اولیاومربیان اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: کلیه فرایند تهیه لباس فرم دانش‌آموزی از انتخاب واحد تولیدی، انعقاد قرارداد، نظارت بر کیفیت کار تا مرحله توزیع بر عهده انجمن اولیا و مربیان مدرسه می‌باشد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، شهرام صانعی در خصوص فرایند تهیه لباس فرم دانش‌آموزی بیان کرد:ورود مدیران مدارس به فرایند تهیه لباس فرم دانش‌آموزی و انتخاب واحد تولیدی و یا هدایت و تشویق انجمن اولیا و مربیان مدارس به سمت تولیدی‌های خاص ممنوع می‌باشد و کلیه فرایند تهیه لباس فرم دانش‌آموزی از انتخاب واحد تولیدی، انعقاد قرارداد، نظارت بر کیفیت کار تا مرحله توزیع بر عهده انجمن اولیا و مربیان مدرسه می‌باشد.

وی اظهار داشت: در فرایند تعلیم و تربیت دانش‌آموزان، آموزش و پرورش و خانواده‌های گرامی در کنار یکدیگر ایستاده‌اند تا آینده‌سازان ایران اسلامی بتوانند در بستری مناسب رشد پیدا کرده و اهداف سند تحول بنیادین محقق شود.

این مقام مسئول افزود: در راستای این امر آموزش و پرورش و مدارس در فصل تابستان در کنار مواردی چون ثبت‌نام دانش‌آموزان عزیز با دو موضوع لباس فرم مدارس و سرویس حمل‌ونقل دانش‌آموزان نیز روبرو می‌شوند که خود نیز از نظر مسائل قانونی و فرایندهای اجرائی دستورالعمل‌های دارد که باید به آن توجه ویژه شود. در استان وسیع و پر جمعیتی چون اصفهان با تعداد دانش‌آموزان زیاد این مسئله اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

صانعی بیان داشت: ورود مدیران مدارس به فرایند تهیه لباس فرم دانش‌آموزی و انتخاب واحد تولیدی و یا هدایت و تشویق انجمن اولیا و مربیان مدارس به سمت تولیدی‌های خاص ممنوع می‌باشد و کلیه فرایند تهیه لباس فرم دانش‌آموزی از انتخاب واحد تولیدی، انعقاد قرارداد، نظارت بر کیفیت کار تا مرحله توزیع بر عهده انجمن اولیا و مربیان مدرسه می‌باشد.

رئیس اداره انجمن اولیاومربیان اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان تصریح کرد: هماهنگی و سازماندهی شرکت‌های حمل و نقل دانش‌آموزی توسط کمیته مشترکی متشکل از نمایندگان ادارات آموزش و پرورش و شهرداری‌ها صورت می‌پذیرد.

 این مقام مسئول خاطرنشان کرد: مدیران محترم مدارس توجه داشته باشند، در خصوص تأمین سرویس دانش‌آموزی، هر گونه برنامه‌ریزی و هماهنگی به‌منظور انتخاب شرکت‌های حمل و نقل توسط مدیران مدارس ممنوع و تخلف اداری محسوب می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه