English

مدیرعامل آبفا مازندران اعلام کرد؛

حفر دو حلقه چاه در میاندرود برای مقابله با تنش آبی

مدیرعامل آبفا مازندران گفت: به منظور مقابله با تنش آبی در شهرستان میاندرود دو حلقه چاه حفر شده که به زودی پس از تجهیز و لوله گذاری خط انتقال وارد مدار بهره برداری خواهد شد.

حفر دو حلقه چاه در میاندرود برای مقابله با تنش آبی

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، بهزاد برارزاده با اشاره به کاهش نزولات جوی و کمبود آب و ذخایر منابع تأمین طی سالهای گذشته تاکنون اظهار داشت: برای مقابله با تنش آبی با به کارگیری تمامی امکانات و تجهیزات تلاش می کنیم تا کمبود آبی در استان به وجود نیاید اما با توجه به کاهش ذخایر منابع تأمین و تعداد بی شمار مسافران و گردشگران در طول سال به ویژه در دو فصل بهار و تابستان و مصرف بی رویه آب گاهی دچار کمبود و افت فشار آب می شویم.

وی ادامه داد: برای مقابله با تنش آبی در شهرستان میاندرود حفر و تجهیز یک حلقه چاه، لوله گذاری خط انتقال به طول ۳۸۰۰ متر، لوله گذاری شبکه توزیع به طول۱۷۷۵۰ متر، احداث یک باب مخزن ذخیره ۵۰۰ متر مکعبی و ساخت دو واحد ساختمان کلر زنی با صرف اعتباری بالغ بر ۱۴۰ میلیارد ریال انجام شده است که بیش از ۴ هزار نفر از اهالی ۱۰ روستا از مزایای این پروژه ها بهره مند شدند.

مدیرعامل آبفا مازندران با اشاره به انجام عملیات احیاء و مهندسی مجدد بر روی ۳ حلقه چاه آب شرب در شهرستان میاندرود با صرف ۵ میلیارد ریال اعتبار، از افزایش آبدهی به میزان ۱۷ لیتر در ثانیه خبر داد و گفت: تعویض منصوبات درون چاهی به منظور ارتقاء کمی و کیفی آب شرب نیز در این شهرستان انجام شده است.

وی با تأکید بر دغدغه شرکت بر رفع مشکلات کمبود آب، تصریح کرد: به همین منظور دو حلقه چاه در روستاهای زید سفلی و اسرم با صرف ۲۴ میلیارد ریال اعتبار از منابع داخلی حفر شده که تلاش می کنیم در کوتاهترین زمان با تجهیز این دوحلقه چاه و لوله گذاری خط انتقال وارد مدار شوند.

برارزاده ضمن قدردانی از نماینده های مردم ساری و میاندرود در جذب اعتبارات و همراهی فرماندار این شهرستان ابراز امیدواری کرد به زودی مشکلات کمبود و افت فشار آب در شهرستان میاندرود مرتفع شود.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه