موج
کدخبر : ۴۸۵۸۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-485832
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین:

تصفیه خانه شهرک صنعتی خرمدشت تا هفته دولت به بهره برداری می رسد

تصفیه خانه شهرک صنعتی خرمدشت تا هفته دولت به بهره برداری می رسد

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: مدل اول تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی خرمدشت در شهرستان تاکستان از محل مصوبات سفر رییس جمهور در دست تکمیل و تجهیز قرار دارد و در هفته دولت امسال مورد بهره برداری قرار می گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج قزوین، رضا صفاری مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: مدل اول تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی خرمدشت در شهرستان تاکستان از محل مصوبات سفر رییس جمهور در دست تکمیل و تجهیز قرار دارد و در هفته دولت امسال مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وی یادآور شد: برای تکمیل تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی خرمدشت ۱۸ میلیارد تومان اعتبار از محل اجرای مصوبات سفر رییس جمهور درنظر گرفته شده است. 

صفاری افزود: تامین ۱۰ میلیارد تومان از اعتبارات یاد شده با سازمان برنامه و بودجه و ۸ میلیارد تومان آن نیز با شرکت شهرک های صنعتی بوده است. 

وی یادآور شد: تصفیه خانه فاضلاب از نیازهای مهم صنایع مستقر در شهرک های صنعتی به شمار می رود و نقش مهمی در حفظ محیط زیست و پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی ایفا می کند. 

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: تاکنون ۲۳۳ سرمایه گذار در شهرک صنعتی خرمدشت حذب شده و با عقد قرارداد با این شرکت برای ساخت واحد تولیدی زمین دریافت کرده اند.

 رییس هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین افزود: شهرک صنعتی خرمدشت از حیث مساحت درنظر گرفته برای استقرار صنایع جزو بزرگترین شهرک های صنعتی کشور به شمار می رود و هم اکنون دارای ۷۶ واحد تولیدی بهره بردار است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه