موج
کدخبر : ۴۸۴۶۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-484660

کیفیت هوای اصفهان 10 اردیبهشت ماه / شاخص کیفی هوا ۷۸ و سالم است

کیفیت هوای اصفهان 10 اردیبهشت ماه / شاخص کیفی هوا ۷۸ و سالم است

کیفیت هوای اصفهان امروز دهم اردیبهشت ماه با شاخص کیفی ۷۸ درشرایط هوای سالم ثبت است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، وضعیت کیفی هوای اصفهان امروز بر اساس داده‌های دریافتی ایستگاه ۱۴ ایستگاه پایش فعال با شاخص ۷۸ در وضعیت سالم و قابل قبول ثبت شد.

کیفیت هوا در ایستگاه بلوار کاوه با ۷۲، خیابان فرشادی با ۶۶، خیابان شهید باهنر با ۵۸، محله ولدان (ورزشگاه میثاق) با ۵۵، سپاهان شهر با ۵۱ و خیابان فیض با ۵۶ AQI وضعیت قابل قبول ثبت شد.

همچنین وضعیت کیفی هوا در ایستگاه خیابان احمدآباد با ۶۲ در وضعیت قابل قبول، خیابان رودکی با ۴۰ در وضعیت پاک و خیابان پروین با ۱۱۰ و بزرگراه خرازی با ۱۱۷ AQI در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس ثبت شد.

امروز شاخص هوا در ایستگاه میدان انقلاب با ۱۱۷، رهنان با ۱۱۳ و خیابان میرزا طاهر با ۱۱۲ AQI در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس است.

درحال حاضر کیفیت هوا در ایستگاه‌های پایش هوا در شهرهای سجزی با ۵۹ و مبارکه با ۵۶ AQI در وضعیت قابل قبول بوده و در نجف‌آباد، کاشان، زرین‌شهر، خمینی شهر و منطقه صنعتی دولت آباد قطع است.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه