موج
کدخبر : ۴۸۴۵۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-484548
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین خبرداد:

شهرک صنعتی خرمدشت و قزوین پیشتاز در جذب سرمایه گذار

شهرک صنعتی خرمدشت و قزوین پیشتاز در جذب سرمایه گذار

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: در سال گذشته، 142 هکتار از اراضی شهرک ها و نواحی صنعتی تابعه استان به قاضیان سرمایه گذاری واگذار شده است.

 به گزارش خبرگزاری موج قزوین،رضا صفاری مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین با اعلام این خبر اظهار کرد: در سال گذشته و در راستای جذب سرمایه گذار، ایجاد رونق اقتصادی، توسعه تولیدات ایرانی و اشتغال پایدار جوانان، این شرکت موفق به جذب ۱۹۰  متقاضی سرمایه گذاری در شهرکها و نواحی صنعتی استان شده که این میزان در مدت مشابه رشد چشمگیری داشته است.

وی میزان مساحت زمین صنعتی واگذار شده را ۱۴۲ هکتار عنوان کرد و یادآور شد: بیشترین میزان اراضی واگذار شده به ترتیب در شهرکهای صنعتی خرمدشت از شهرستان تاکستان و قزوین(کوهین) از شهرستان قزوین بوده و  میزان سرمایه گذاری قراردادهای منعقده بیش از ۵۵ هزار میلیارد ریال می باشد که  با راه اندازی این طرحهای صنعتی زمینه امید به اشتغال و اشتغال پایدار چهار هزار و ۷۶۲ نفر فراهم خواهد شد. 

صفاری در ادامه از قزوین به‌عنوان استانی پرجاذبه برای سرمایه‌گذاری صنعتی نام برد و تصریح کرد: در سال مهار تورم و رشد تولید برنامه ریزی این شرکت توسعه شهرکهای صنعتی تقاضا محور در راستای جذب سرمایه گذار و ایجاد زیرساختها و تکمیل پروژه های عمرانی و زیربنایی بوده بطوریکه جذب ۱۱۰ سرمایه گذار جدید به میزان ۱۰۰ هکتار از برنامه های عملیاتی این شرکت در سالجاری می باشد.

گفتنی است در حال حاضر از دو هزار سرمایه گذار مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی تابعه استان نیمی از این واحدهای صنعتی پروانه بهره برداری اخذ نموده که زمینه اشتغال ۳۰ هزار را فراهم کرده است.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه