موج
کدخبر : ۴۸۴۲۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-484287
رییس هیات چوگان شهرستان خمینی شهر در گفتگو با خبرگزاری موج مطرح کرد:

خمینی شهر هشتمین شهرستان در پرداختن به رشته ورزشی چوگان است

خمینی شهر هشتمین شهرستان در پرداختن به رشته ورزشی چوگان است

رییس هیات چوگان شهرستان خمینی شهر شهرستان خمینی شهر بیان کرد: شهرستان خمینی شهر هشتمین شهرستان در پرداختن به رشته ورزشی چوگان است.

علی اکبر محمدی درجریان برگزاری مسابقات استانی چوگان در میدان تاریخی نقش جهان اصفهان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، با اشاره به جایگاه و اهمیت ورزش چوگان در این شهرستان گفت:در شهرستان خمینی شهر یک زمین چوگان  به اندازه ۹۰ در ۴۲ از سوی شهرداری و اداره اوقاف درقالب یک قرار داد چندین ساله به هیات چوگان واگذار شده که ورزشکاران این رشته از آن استفاده می کنند .

وی با اشاره به اینکه هیات چوگان شهرستان خمینی شهر رسما کار خود را از ۲۷ دی ماه سال ۱۴۰۰ شروع کرده است، افزود:در این شهرستان بانوان نیز تمایل زیادی برای حضور در ورزش چوگان دارند و ما اکنون یک تیم بانوان در چوگان داریم که البته هنوز به مسابقات اعزام نشده اند .

این مقام مسئول تاکید کرد:شهرداری و شورای شهر خمینی شهر بزرگترین حامیان چوگان در این شهرستان هستند و البته اداره اوقاب شهرستان نیز همکاری های خوبی برای رونق چوگان در شهرستان خمینی شهر   داشته است . 

محمدی ادامه داد:امیدواریم که این همکاری توسط همه ارگان ها انجام شود تا بتوانیم جایگاه شهرستان خمینی شهر را در ورزش چوگان ارتقاء بخشیم .

رییس هیات چوگان شهرستان خمینی شهر گفت:شهرستان خمینی شهر جزو هشتمین شهرستان ها در زمینه پرداختن به رشته ورزشی  چوگان است که در این زمینه هر ماه یک مسابقه در خانه و یا بیرون از خانه در ورزش چوگان برگزار می شود .

 

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه