موج
کدخبر : ۴۸۴۲۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-484266
دادستان قزوین:

به مدیر استانی به دلیل ترک فعل در اجرای حمایت از آمران به معروف تذکرات لازم داده شد

به مدیر استانی به دلیل ترک فعل در اجرای حمایت از آمران به معروف تذکرات لازم داده شد

دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: به این مدیر استانی به دلیل ترک فعل در اجرای قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر تذکرات لازم داده شد و قطعاً در صورت تکرار تحت تعقیب کیفری قرار خواهد گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج قزوین، حسین رجبی دادستان عمومی و انقلاب قزوین در نشست کارگروه عفاف و حجاب گفت: اجرای قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر یک تکلیف است و باید این قشر که با تمامی مخاطرات در چارچوب های قانونی اقدام به امر به معروف و نهی از منکر می کنند، مورد حمایت قرار گیرند.  

وی افزود: بر اساس اخبار و گزارشات واصله احدی از آمران به معروف در یکی از دستگاه های اجرایی اقدام به امر به معروف در حوزه عفاف و حجاب نموده، که اقدام این آمر با اعتراض و عدم حمایت از سوی مدیر مجموعه همراه بوده است.

این مقام قضایی استان در ادامه بیان داشت: به این مدیر استانی به دلیل ترک فعل در اجرای قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر تذکرات لازم داده شد و قطعاً در صورت تکرار تحت تعقیب کیفری قرار خواهد گرفت.

رجبی، دادستان عمومی و انقلاب قزوین در پایان خاطرنشان کرد: همواره به آمران به معروف و ناهیان از منکر توصیه می کنیم که در چارچوب قانون و موازین اخلاقی اقدام نموده و از تنش های اجتماعی در حوزه امر به معروف و نهی از منکر پیشگیری کنند و قطعاً در این صورت از حمایت های قانونی نیز برخوردار خواهند شد و تمامی مدیران نیز باید اجرای قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر را مورد توجه قرار دهند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه