موج
کدخبر : ۴۸۳۸۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-483858
مدیرکل تامین اجتماعی استان قزوین:

دراستان قزوین حدود ۸۹ هزار نفر مستمری بگیر داریم

دراستان قزوین حدود ۸۹ هزار نفر مستمری بگیر داریم

مدیرکل تامین اجتماعی استان قزوین گفت: در کشور حدود ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار نفر با جمعیتی بالغ بر ۸ میلیون نفر و دراستان قزوین حدود ۸۹ هزار نفر مستمری بگیر داریم و چون هیچ دریافتی از دولت نداریم لذا همه حق بیمه ها در امور افراد تحت پوشش هزینه می شود.

به گزارش خبرگزاری موج قزوین، حمید کوزه گرها مدیرکل تامین اجتماعی استان قزوین در نشست تولیدکنندگان مستقر در شهر صنعتی البرز با نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: صیانت از نیروی کار از رسالت های مهم سازمان تامین اجتماعی است و بعنوان یک نهاد عمومی غیر دولتی ماموریت خود را در این راستا بخوبی انجام می دهیم. 

وی افزود: نیروی کار شاغل با  امید به بیمه تامین اجتماعی منتظرند تا در زمان بازنشستگی، سالمندی و بیکاری از سوی یک نهادحمایت شوند و زندگیشان دچار چالش نشود. 

کوزه گرها تصریح کرد: تمامی مبالغ بیمه پرداختی برای رفاه افراد تحت پوشش از جمله امور درمانی، بیمه بیکاری و حقوق بازنشستگی هزینه می شود و کارفرمایان باید بدانند این پرداختی ها در بهترین امور هزینه می شود. 

مدیرکل تامین اجتماعی استان قزوین یادآور شد: در حال حاضر بیش از  ۱۱۰۰ میلیارد تومان از بخش خصوصی طلب داریم که دریافت آن می تواند گره گشای مشکلات باشد. 

این مسئول گفت: در کشور حدود ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار نفر با جمعیتی بالغ بر ۸ میلیون نفر و دراستان قزوین حدود ۸۹ هزار نفر مستمری بگیر داریم و چون هیچ دریافتی از دولت نداریم لذا همه حق بیمه ها در  امور افراد تحت پوشش هزینه می شود. 

وی بیان کرد: خوشبختانه در پرداخت حقوق مستمری بگیران و بازنشستگان استان حتی یک روز هم تاخیر نداشتیم و تعهدات درمانی را بموقع انجام داده ایم تا مشکلی ایجاد نشود. 

کوزه گرها اظهارداشت: دراستان  ۴۶۰۰ نفر از مقرری بیمه بیکاری استفاده می کنند و ماهانه ۲۳ میلیارد تومان به این افراد پرداخت می شود. 

وی بیان کرد: از کارفرمایان و صنعتگران انتظار داریم برای جذب نیروی کار، در واحد خود افراد مقرری بگیر بیکار را در اولویت قرار دهند تا این نیروها نیز به چرخه تولید بازگردند. 

کوزه گرها افزود: اگر پرداخت مطالبات از سوی دولت و پیمانکاران بموقع صورت گیرد بسیاری از مشکلات این حوزه حل شدنی است.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه