English

نرخ‌های کرایه ۱۴۰۲ تاکسی‌های شهری اصفهان ابلاغ شد

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: نرخ‌های جدید کرایه انواع تاکسی‌های شهر در سال‌ جاری پس از تصویب مراجع ذی‌ربط به سازمان تاکسیرانی ابلاغ شد.

نرخ‌های کرایه ۱۴۰۲ تاکسی‌های شهری اصفهان ابلاغ شد

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمد پرورش بیان کرد: سازمان تاکسیرانی طبق وظیفه قانونی خود تعرفه کرایه تاکسی را اسفندماه سال گذشته برای ارائه به مراجع ذی‌ربط تعیین کرد و پیشنهاد داد.

وی با اشاره به اینکه نرخ کرایه تاکسی، هر کورس چهار هزار تومان شده است، افزود: در نرخ‌های تصویب شده فعلی، موارد فنی و عوامل تأثیرگذار بر نرخ، بررسی و ارزیابی شد و همچون سال گذشته، نظرات رؤسای خطوط، رانندگان و کارشناسان را نیز دریافت کردیم.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تصریح کرد: برچسب نرخ‌های کرایه در انواع کاربری تاکسی خطی، گردشی و دربستی در اسرع وقت تهیه و توزیع می‌شود و تمام تاکسیرانان موظف به نصب آن و دریافت مبلغ کرایه طبق تعرفه هستند.

وی با بیان اینکه بازرسان سازمان تاکسیرانی به‌صورت میدانی بر اجرای دقیق دریافت برچسب نرخ‌های کرایه و نصب آن نظارت می‌کنند و با متخلفان برابر قانون برخورد خواهند کرد، گفت: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف می‌توانند موارد را از طریق تماس با تلفن پاسخگویی به شکایات به شماره ۳۵۶۸۸۱۰۰ یا از طریق سامانه پیام کوتاه ۱۰۰۰۲۰۰۰۲۰۰۰۲۳ اعلام و ثبت کنند تا در اسرع وقت رسیدگی لازم انجام شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی بیان کرد: برچسب‌های نرخ کرایه به‌صورت رایگان در اختیار تاکسیرانان گذاشته خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه