موج
کدخبر : ۴۸۱۵۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-481527
بخشدار مرکزی شهرستان قزوین خبرداد:

ساماندهی جمع‌آوری پسماند در بخش مرکزی قزوین

ساماندهی جمع‌آوری پسماند در بخش مرکزی قزوین

بخشدار مرکزی شهرستان قزوین گفت: طی سال‌های گذشته به دلیل نبود نظارت وهمچنین ضعف پیمانکار شاهد مشکلاتی در زمینه جمع‌آوری پسماند در برخی از روستاها بودیم.

به گزارش خبرگزاری موج قزوین،احمد جوانمردی بخشدار مرکزی شهرستان قزوین با اشاره به ساماندهی جمع‌آوری پسماند روستایی، تصریح کرد: طی سال‌های گذشته به دلیل نبود نظارت وهمچنین ضعف پیمانکار شاهد مشکلاتی در زمینه جمع‌آوری پسماند در برخی از روستاها بودیم، نابسامانی جمع‌آوری پسماند روستایی در حال حاضر باعث ایجاد نارضایتی مردم شده است و با توجه به جمعیت و وسعت قابل توجه بخش مرکزی قزوین، در صورت عدم رسیدگی این مسئله به معضل تبدیل می‌شود.

وی افزود: به دنبال درخواست‌های متعدد مردمی در حوزه جمع‌آوری پسماند روستایی، به منظور افزایش بهره‌وری پیمانکار فعلی نظارت‌ها در این رابطه افزایش پیدا کرده است، همچنین در این مدت جلسات متعددی با هدف بهبود وضعیت و برآورد دقیق حجم تولیدی زباله در روستاها برگزار شده و بازدیدهای مختلفی صورت گرفته است.

بخشدار بخش مرکزی قزوین بیان کرد: جمع آوری پسماند در بخش مرکزی توسط پیمانکار بخش خصوصی صورت می‌گیرد، در قرارداد جدید پیشنهاداتی برای بهبود وضعیت در نظر گرفته شده و مراحل اداری شناسایی پیمانکار از طریق آگهی مزایده انجام شده است.

وی یادآور شد: نظافت معابر و جداول نیز یکی دیگر از درخواست‌های روستاییان بود، به دلیل گستردگی روستاها و کمبود نیروی انسانی در حال حاضر پیمانکار مربوطه وضعیت مطلوبی ندارد که برای حل این مشکل نیز تدابیری اتخاذ شده است.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه