موج
کدخبر : ۴۸۱۰۸۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-481080

ساخت ۲۱۰ کیلومتر بزرگراه در شمال سیستان و بلوچستان

ساخت ۲۱۰ کیلومتر بزرگراه در شمال سیستان و بلوچستان

مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: ۲۱۰ کیلومتر بزرگراه و راه اصلی در سه سال اخیر با هدف توسعه راه‌های ایمن در افزایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری و دستیابی به توسعه پایدار در محدوده تحت پوشش این اداره کل ساخته شده است که اقدامی بی نظیر بشمار می رود.

به گزارش خبرگزاری موج سیستان و بلوچستان، عطاء اله اکبری در جلسه با مدیر عاملان شرکت های راهسازی ومشاوران این عرصه با هدف برنامه ریزی منسجم و دقیق برای ادامه فرآیند تکمیل شبکه بزرگراهی استان در سال ۱۴۰۲ اظهار داشت: مردم شریف استان از ما ساخت بزرگراه وجاده های دوطرفه را می خواهند و این ما هستیم که به عنوان خدمتگزاری که تازه هیچ منتی بر کسی نداریم باید به تعهدمان به مسولیتمان عمل کنیم و دنبال منابع مالی برویم و آن را هر چقدر سخت تامین کنیم.

وی ادامه داد: این اداره کل در طول سه سال اخیر ثابت کرد که اگر با نگاه تعامل و تلاش وپیگیری خستگی ناپذیر عمل شود می توان منابع ملی را برای توسعه شبکه بزرگراهی استان جذب و تامین کرد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه در سطح ملی هر مجموعه ای که بیشتر تلاش کند سهم بیشتری از منابع کشور را می تواند از آن خود نماید، تصریح کرد: نگاه دولت به توسعه زیرساخت های این استان مثبت است البته تلاش ها در تغییر این نگاه تاثیر گذار بوده است. اکبری با بیان اینکه همواره یکی از افسوس ها، بودن منابع مالی فراوان در کشور و از دست رفتن فرصت تکمیل شبکه بزرگراهی سیستان و بلوچستان در گذشته به دلیل نامعلوم است، گفت: در حال حاضر این اداره کل با درک صحیح و هدف دار از تاثیر تکمیل زیر ساختها بر توسعه استان و اثبات این نقش در سطوح حاکمیتی و امنیتی، تکمیل شبکه بزرگراهی حوزه عملکردی را در اولویت کاری قرار داده است که نتیجه آن در طول سه سال اخیر بهره برداری از ۲۱۰ کیلومتر راه اصلی و بزرگراه بوده است که یک رکورد محسوب می شود. وی تاکید کرد: همچنان این اداره کل با حمایت همه دلسوزان استان به ویژه استاندار و در سطح دولت وزیر راه و شهرسازی و معاونین وی در سال ۱۴۰۲ بنا دارد در شمال استان بیش از ۸۰ کیلومتر بزرگراه را به شبکه بزرگراهی استان اضافه نموده و همزمان عملیات ساخت بیش از ۱۰۰ کیلومتر باند دوم را نیز آغاز نماید.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه