موج
کدخبر : ۴۷۷۹۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-477919
تعاون روستایی استان یزد اعلام کرد:

صدور بیش از ۳۷۰۰ پروانه فعالیت دامپروری و کشاورزی در سال ۱۴۰۱

صدور بیش از ۳۷۰۰ پروانه فعالیت دامپروری و کشاورزی در سال ۱۴۰۱

بیش از سه هزار و 600 نفر از بهره برداران بخش کشاورزی استان یزد عضو نظام صنفی کارهای کشاورزی شدند و بیش از ۳۷۰۰ نفر پروانه فعالیت دریافت کردند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد به نقل از روابط عمومی تعاون روستایی استان یزد، در سال ۱۴۰۱ بیش از سه هزار و ۶۰۰  نفر از بهره برداران بخش کشاورزی استان یزد عضو نظام صنفی کارهای کشاورزی شدند و بیش از سه  هزار و ۷۰۰ پروانه فعالیت برای کشاورزان و دامداران استان صادر شده است.

 "سید حسین دشتی" مدیر تعاون روستایی استان یزد ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون با عضویت بیش از سه هزار و ۶۰۰ نفر از بهره برداران بخش کشاورزی استان یزد در نظام صنفی، بیش از سه هزار و ۷۰۰ پروانه فعالیت برای افراد متقاضی واجد الشرایط صادر و دو هزار پروانه فعالیت تمدید شده است که با استقرار ساختار جدید نظام صنفی کارهای کشاورزی و منابع طبیعی و پیرو احصای لیست اعضای نظام صنفی دارای پروانه فعالیت معتبر در رشته های هفتگانه تخصصی در ۱۲ شهرستان تابعه، پیشبینی می شود ۱۴ اتحادیه تخصصی صنفی کشاورزی و ۷ اتاق اصناف کشاورزی در استان یزد تشکیل شود. وی در ادامه اذعان داشت: در راستای توانمندسازی اعضاء نظام صنفی کشاورزی ۲۸۰ نفر روز آموزش در قالب کارگاه های آموزشی تخصصی ویژه بهره برداران عضو نظام صنفی کارهای کشاورزی استان یزد صورت پذیرفته است.

  گفتنی است: تا پایان سال ۱۴۰۱ با عضویت قریب ۲۷ هزار نفر از بهره برداران بخش کشاورزی استان یزد در نظام صنفی کارهای کشاورزی و منابع طبیعی، ۳۵ درصد از بهره برداران به عضویت نظام صنفی درآمده اند و قریب ۳۶ هزار پروانه فعالیت جهت بهره برداران بخش کشاورزی استان یزد صادر شده است.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه